Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Створено: П'ятниця, 01 червня 2012, 13:49
Категорія: Без категории

 

З 24 по 31 травня 2012 року територіальними органами Державної екологічної інспекції України перевірено 1440 суб’єктів господарської діяльності, складено 1899 протоколів про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафів складає 398 тис. 54 грн., з яких стягнуто 309 тис. 76 гривень.

За порушення природоохоронного законодавства було розраховано збитків на суму 22 млн. 262 тис. 63 гривні.

Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає
8 млн. 945 тис. 28 грн., що становить 40 % від суми розрахованих збитків. Стягнуто претензій та позовів на суму 1 млн. 502 тис. 08 гривень.

За фактами виявлених порушень зупинена (тимчасово) виробнича діяльність 35 суб’єктів (підприємств) господарської діяльності. Порушено
5 кримінальних справ.

 

На державному кордоні зафіксовано 9 випадків затримання вантажу
на 8 постах екологічного контролю (ПЕК) у пунктах пропуску через державний кордон України та в зоні діяльності митниць призначення та відправлення.

Перевірка об’єктів, що відносяться до «Переліку 100...»

Сумська область

Триває перевірка НГВУ «Охтирканафтогаз» та Охтирського управління бурових робіт ПАТ «Укрнафта».

Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання:

Донецька область

За наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферу без дозволу ПАТ «Бахчовик» нараховано збитків на суму
2 млн. 072 тис. 638 гривень. Матеріали передано до Маріупольської міжрайонної природоохоронної прокуратури.

Полтавська область

За засмічення земельної ділянки відходами поліетиленової тари та склобоєм на території с. Затурине Полтавського району нараховано збитків на суму 6 млн. 165 тис. 926 гривень. Матеріали направлені до Полтавської міжрайонної природоохоронної прокуратури.

Чернівецька область

За безлімітне використання лісу, що призвело до незаконної порубки на території господарської частини НПП Вижницький (об’єкту ПЗФ загальнодержавного значення) без відповідного ліміту та дозволу Берегометське лісництво ДП «Берегометське ЛМГ» (смт. Берегомет) нараховано збитків та пред’явлено претензію на суму 1 млн. 995 тис. 033 гривні.

Чернігівська область

За самовільне використання водних ресурсів без спеціального дозволу на користування надрами Городнянське ВУЖКГ (м. Городня) нараховано збитків та пред’явлено претензію на суму 2 млн. 811 тис. 324 гривні.

 

 

Діяльність Держекоінспекції України

Проведено позапланова перевірка ТОВ «СБМУ Підряд» (м. Вишневе, Київська область) щодо можливого порушення вимог природоохоронного законодавства в частині водокористування з метою перевірки тверджень викладених у зверненні Генеральної прокуратури України. За самовільне використання водних ресурсів при відсутності дозвільних документів
ТОВ «СБМУ Підряд» нараховано збитків та пред’явлено претензію на суму
207 тис. 780 гривень.

Державною екологічною інспекцією у Київській області за результатами перевірки ТОВ «СБМУ Підряд» до адміністративної відповідальності притягнуто одну особу за порушення правил водокористування на суму
136 гривень.

Проведено планову перевірку ТОВ «Лубнифарм» за результатами перевірки до адміністративної відповідальності притягнуто три посадові особи за порушення правил водокористування та поводження з відходами на суму
1 тис. 139 гривень.

Проведено міжвідомчу нараду на ТОВ «Миколаївський глиноземний завод» із залученням заінтересованих установ та осіб щодо запобігання виникненню ситуації, яка склалася в Миколаївській області внаслідок викидів в атмосферу червоного пилу на ТОВ «Миколаївський глиноземний завод».

Проведено планову перевірку організації та забезпечення виконання покладених на Державну екологічну інспекцію у Хмельницькій області завдань.

Планується:

Проведення планової перевірки організації та забезпечення виконання покладених на Державну екологічну інспекцію у Київській області завдань.

Проведення відповідно до розпорядження Глави Адміністрації Президента України позапланової перевірки ефективності діяльності Черкаської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій Черкаської області щодо виконання покладених завдань.

 

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group