Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Проект наказу Міністерства екології та природних ресурсів України Про затвердження уніфікованих форм актів перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства та переліків основних питань для здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) розроблено на виконання положень статті 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Проект наказу Міністерства екології та природних ресурсів України Про затвердження уніфікованих форм актів перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства та переліків основних питань для здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) розроблено на виконанняположень статті 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Назва органу виконавчої влади, що розробляв регуляторний акт

Державна екологічна інспекція України.

Назва структурного підрозділу, що розробляв регуляторний акт, адреса та телефони

Юридичний відділ.

Новопечерський пров., 3, корпус 2, м. Київ, 01042, тел.: 0445212055

Зазначений проект наказу та аналіз регуляторного впливу оприлюднені на офіційному веб-сайті Міністерства екології та природних ресурсів України:http://www.menr.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 13 лютого 2012 року на електронну адресу на поштову адресу.

Пропозиції та зауваження також можна надсилати на адресу Держекоінспекції: Новопечерський пров., 3, корпус 2, м. Київ, 01042.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group