Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

21.12.2018 року під головуванням начальника Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області Дмитра Шибко відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області. Основні питання, які були винесенні на порядок денний :

  • Про результати діяльності Інспекції за 2018 рік;
  • Про стан ведення претензійо- позовної роботи в Інспекції;
  • Про стан дотримання антикорупційного законодавства в Інспекції протягом 2018 року;
  • Про стан виконавської дисципліни за результатами роботи Інспекції протягом 2018 року.
  • Різне

Доповідачами, першим заступником та заступником начальника Інспекції, та співдоповідачами, начальниками відділів та завідувачами секторів підпорядкованими їм згідно розподілу, було повідомлено про результати та показники роботи Інспекції протягом 2018 року та обговорено основні проблемні питання при проведенні перевірок та виконанні покладених на них обов’язків.

Обговоривши та заслухавши доповіді першого заступника та заступника начальника Інспекції у Дніпропетровській області Дмитра Половиці та Сергія Піддубного сумісно з співдоповідачами ухвалили: роботу Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області у частині здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища за 11 місяців 2018 року визнати задовільною.

Заступникам начальника та керівникам відділів та секторів Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області наголошено: позапланові заходи державного нагляду (контролю) здійснювати тільки за наявності погодження відповідного органу. Посилити контроль за своєчасним, об’єктивним та якісним виконанням завдань, провести аналіз по всім ресурсним напрямкам та вжити відповідних заходів щодо застосування всіх передбачених законодавством заходів впливу до порушників природоохоронного законодавства. У встановлений термін провести моніторинг несплачених збитків по нарахованим претензіям/позовам та вжити всіх необхідних заходів щодо якісної підготовки та направлення матеріалів до судових органів.

Крім цього, заслухавши доповідь головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції, було прийнято рішення про проведення додаткових навчальних заходів за даним напрямком. Завідувач   сектору   управління   персоналом в своїй доповіді більше приділив увагу в частині надання відпусток державним службовцям та проведення щорічного оцінювання. Начальник відділу організаційно – аналітичної діяльності, документування та контролю доповіла про результати роботи підпорядкованого їй відділу, та окремим пунктом доповіді виділила роботу проведену зі зверненням громадян. Заслухавши доповідь завідувача сектору правового забезпечення, було прийнято рішення про вжиття заходів з питань поліпшення стану претензійно – правової роботи, та в необхідності проведення навчальних заходів державних службовців з вивчення змін до законодавства, а також проаналізувати проект Закону України «Про Державну природоохоронну службу України».

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group