Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

25 липня 2018 року відбулось розширене засідання колегії Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області. На захід були запрошені керівництво облдержадміністрації, обласної ради, обласних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрацій та районних рад, голови об’єднаних територіальних громад, представники громадськості та засобів масової інформації.

 

Засідання розпочалось із вступного слова першого заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марії Савки, яка наголосила на важливості співпраці усіх органів влади в напрямну досягнення гармонії між суспільством і природою. Вона підкреслила, що раціональне використання природних ресурсів та збереження довкілля – невід’ємна складова соціального розвитку.

Голова колегії – начальник Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області Ігор Стефурак прозвітував про результати роботи Інспекції за І півріччя 2018 року, а також проінформував про виконання рішень попередньої колегії. Очільник повідомив, що незабаром відбуватиметься формування планових заходів на 2019 рік і запропонував райдержадміністраціям та органам місцевого самоврядування надати свої пропозиції.

Перший заступник начальника Інспекції Ігор Яківчук доповів про проблемні питання співпраці з органами місцевого самоврядування.

Заступник начальника Інспекції Богдан Чукор проінформував присутніх про результати перевірок райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади.

Андрій Левкович - голова постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, задля ефективнішого колегіального вирішення запропонував екологічні питання розділяти на побутові та виробничі.

Основним лейтмотивом колегії стало колективне обговорення шляхів координації зусиль усіх державних органів влади задля вирішення актуальних екологічних питань.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group