Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

122717605 березня 2018 року в приміщенні Державної екологічної інспекції в Чернівецькій області проведено засідання колегії за підсумками роботи за 2017 рік.

У роботі колегії взяли участь начальник Управління екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації Білоконь М.В., заступник начальника басейнового управління водних ресурсів річок Прут і Сірет Дзюба Я.В., в.о начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Сахнюк В.А., голова Громадської ради при Держекоінспекції у Чернівецькій області Бірклє О.О. та представники ЗМІ.

На засіданні колегії начальник Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області Робулець С.В. доповів про роботу Інспекції протягом 2017 року та детально зупинився на аналізі роботи кожного структурного підрозділу та визначив ефективність здійсненого у 2017 році державного нагляду (контролю) на основі рейтингу показників реалізації наглядових функцій на одного державного інспектора в кожному структурному підрозділі.

1227179

Друге питання, яке було розглянуто на колегії – це робота із зверненнями громадян та аналіз роботи громадських інспекторів з охорони довкілля Чернівецької області за 2017 рік. Перший заступник начальника Собко М.С. детально проаналізував проведену роботи у частині розгляду звернення громадян та відмітив неефективну роботи громадських інспекторів з охорони довкілля.

За Рішенням колегії роботу Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області визнано задовільною.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group