Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області 16 лютого поточного року проведено засідання колегії стосовно результатів діяльності та аналізу роботи здійснення державного (нагляду) контролю за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища за 2017 рік.

На засіданні колегії начальник Державної екологічної інспекції у Миколаївській області прозвітував про результати роботи інспекції у 2017 році. У тому числі, на засіданні було обговорено й інші важливі питання: «Про результати здійснення екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон на митній території Миколаївської області за 2017 рік», «Про стан роботи зі зверненнями громадян в Держекоінспекції протягом 2017 року», «Про стан антикорупційної роботи та вимог дотримання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в Держекоінспекції протягом 2017 року».

Під час засідання підготовлено рекомендації щодо основних питань здійснення державного нагляду (контролю) та прийнято обов’язкові до виконання рішення.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group