Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

imgonline com ua Compressed kyA0eSu5BXcVo0VДержавною екологічною інспекцією у Житомирській області 13 лютого поточного року проведено засідання колегії стосовно результатів здійснення державного (нагляду) контролю за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища за 2017 рік. 

На засіданні колегії начальник Державної екологічної інспекції у Житомирській області Максим Железняк прозвітував про результати роботи  Інспекції у 2017 році. 

Крім того, керівник Інспекції довів до відома працівників основні завдання Інспекції на 2018 рік та заходи щодо покращення показників інспекційної діяльності, розповів про нові підходи в оцінці ефективності виконання визначених завдань державним контролюючим органом у сфері охорони навколишнього природного середовища, а саме про критерії ефективності здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища. Зокрема, було доведено до інспекційного складу про нову звітність з цих питань, яка вже незабаром буде впроваджена. 

imgonline com ua Compressed DCJ1iUcN7b

За результатами роботи колегії прийнято за основу ряд відповідних рішень.    

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group