Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

1 111 квітня відбулось розширене засідання колегії Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області. У роботі колегії взяли участь: заступник Голови Хмельницької обласної громадської організації «Подільське екологічне товариство» - Руслан Білик, редактор ПП «Еколайф» Довкілля. Екологічно-інформаційна газета» Володимир Резніков, голова Хмельницької обласної організації Українського товариства охорони природи – Юрій Резніков, а також громадські інспектори з охорони довкілля по території Хмельницької області.

Під час Колегії було заслухано публічний звіт в.о. начальника Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Олега Даценка «Про результати діяльності Держекоінспекції у Хмельницькій області за 2016 рік» та визначено пріоритети подальшої діяльності інспекції.

Підводячи підсумки колегії, в.о. начальника Держекоінспекції у Хмельницькій області Олег Даценко зауважив, що робота інспекції за підсумками 2016 року та у 1-му кварталі 2017 року визнана задовільною, але потребує покращення в частині здійснення громадського контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території області та проведенню просвітницько-виховної роботи серед населення.

За результатами роботи колегії будуть прийняті відповідні рішення.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group