Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

P102063716 березня 2016 року відбулось розширене засідання колегії Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області. На колегію були запрошені керівництво облдержадміністрації, обласної ради, правоохоронних органів, обласних органів виконавчої влади, керівники райдержадміністрацій та районних рад, представники громадськості та засобів масової інформації.

Начальник Держекоінспекції Стефурак Ігор Ярославович доповів про результати роботи Держекоінспекції за підсумками 2015 року, про проблемні питання довкілля області та діяльності Держекоінспекції, а також нагадав про повноваження райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування у сфері охорони навколишнього природного середовища. Як зазначив Ігор Ярославович, в скрутні економічні часи «Люди почали шукати шляхи покращити свій матеріальний стан за рахунок природних ресурсів».

            Заступник голови Івано-Франківської обласної ради Галабала Ольга Юріївна проінформувала присутніх про роботу екологічної комісії обласної ради та повідомила, що готується спільне розпорядження облдержадміністрації та обласної ради про створення постійно діючої робочої групи з екологічних питань.

            P1020643Перший заступник начальника Держекоінспекції Яківчук Ігор Михайлович виступив з доповіддю про здійснення державного контролю за станом біоресурсів та природно-заповідного фонду. Як зазначив Ігор Михайлович, надзвичайно актуальним в багатьох районах області  є питання щодо лісів, розташованих в межах сільських рад на землях, які обліковані за формою 6-зем як чагарники. Насправді ці площі вкриті лісами, які часто використовуються незаконним шляхом. За рішенням колегії запропоновано органам місцевого самоврядування провести інвентаризацію таких земель і вирішити питання щодо права власності та користування землями і розташованими на них лісовими ресурсами.

            Заступник начальника Держекоінспекції Чукор Богдан Богданович проінформував щодо проведеного контролю за станом атмосферного повітря, водних та земельних ресурсів.

            З огляду на географічне розташування та лісистість Івано-Франківщини,  найжвавішого обговорення набули питання щодо вирубки лісів та несанкціонованого вибору піщано-гравійної суміші.

Основним лейтмотивом  колегії стало колективне обговорення потреби в тісній співпраці екологічної інспекції, обласних структур, райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування для вирішення екологічних питань області. Особливо наголошувалось на важливій ролі громадськості у здійсненні контролю за станом довкілля та прийнятті екологічних рішень.

 

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group