Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Державна екологічна інспекції у Чернівецькій області на колегії 7 серпня поточного року підвела підсумки природоохоронної роботи за I півріччя 2015 року.

У роботі колегії взяли участь: начальник  Дністровсько-Прутського басейнового управління водними ресурсами Дзюба Я.М, директор Департаменту екології та туризму  Когутяк Я.М., Голова громадської ради Коняк М.П., Головний лісничий Чернівецької області Череватий Р.І., громадські інспектори з охорони довкілля, представники ЗМІ.

Заслухавши і обговоривши доповідь начальника інспекції Робульця С.В.. щодо роботи Держекоінспекції за 1 півріччя 2015 року колегія відмітила, що роботу Інспекції визнати доброю. У ході виступу  було доведено до відому рішення колегії Держекоінспекції України від 21 липня 2015 року. Обговорено ряд важливих екологічних проблем, що є актуальними для Буковини, зокрема будівництво міні ГЕС на гірських річках області.

Головний лісничий Чернівецької області Череватий Р.І. зазначив, що 8 серпня відкривається сезон полювання та вніс пропозицію підготовки спільного плану заходів щодо проведення рейдових перевірок з метою недопущення браконьєрства на мисливських угіддях області. Дана пропозиція була внесена в рішення колегії.

Другим питанням на колегії, було розглянуто роботу зі зверненнями громадян за 1 півріччя 2015 року. Заслухавши доповідь заступника начальника Інспекції Лугового І.П., колегія визнала роботу в даному напрямку - задовільною. Доповідач наголосив на суворому  дотриманні Окремого Доручення Голови  Держекоінспекції  України «Щодо належного та всебічного розгляду звернень фізичних осіб», а саме: забезпечувати протягом двох робочих днів опрацювання звернень громадян та копій відповідних матеріалів у відповідності рекомендацій Держекоінспекції України і після погодження з юридичним сектором своєчасно направляти їх до Держекоінспекції України для надання згоди щодо проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю).

Крім того, у ході колегії було заслухано керівників структурних підрозділів, які детально проінформували присутніх про проведений державний нагляд (контроль) у всіх сферах природокористування та наголошено на проблемних питаннях у кожній сфері охорони довкілля.

Не менш важливе питання було підняте на колегії щодо роботи громадських інспекторів з охорони довкілля. Заслухавши виступ першого заступника начальника Інспекції Собка М.С. щодо аналізу роботи громадських інспекторів з охорони довкілля, колегія вирішила роботу громадських інспекторів з охорони довкілля визнати незадовільною. Було прийнято рішення розробити план заходів проведення спільних перевірок по дотриманню вимог природоохоронного законодавства на території області громадськими інспекторами з охорони довкілля та державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища. Громадським інспектором Бірклє О.О. піднято питання щодо можливості проведення перевірок у нічний час, святкові і вихідні дні. У рішення колегії внесена дана пропозиція щодо її вирішення. Наступне засідання колегії Держекоінспекції у Чернівецькій області згідно плану роботи буде проведено в жовтні 2015 року.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group