Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

21.12.2018 року під головуванням начальника Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області Дмитра Шибко відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області. Основні питання, які були винесенні на порядок денний :

Детальніше...

23 листопада 2018 р. під головуванням в.о. начальника Олега Савицького у приміщенні Державної Азовської морської екологічної інспекції відбулось засідання колегії за участю представників Громадської ради при Державній Азовській морській екологічній інспекції.

Детальніше...

29 жовтня відбулось засідання колегії Державної екологічної інспекції у Львівській області, під час якого розглянуто результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища за 9 місяців 2018 року.

Детальніше...

27 серпня 2018 року відбулось засідання колегії Державної екологічної інспекції у Харківській області, на якій були обговорені наступні питання: «Про результати діяльності Інспекції за I півріччя 2018 року», «Про стан ведення претензійно-позовної роботи в Інспекції за I півріччя 2018 року», «Стан дотримання антикорупційного законодавства в Інспекції за I півріччя 2018 року», «Стан виконавської дисципліни за результатами роботи Інспекції протягом I півріччя 2018 року».

Детальніше...

25 липня 2018 року відбулось розширене засідання колегії Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області. На захід були запрошені керівництво облдержадміністрації, обласної ради, обласних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрацій та районних рад, голови об’єднаних територіальних громад, представники громадськості та засобів масової інформації.

Детальніше...

14 травня 2018 року Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області, під головуванням начальника Інспекції Юрія Дубового, за участю заступника начальника Державної екологічної інспекції у Житомирській області Сергія Зибалова проведено колегію за підсумками роботи протягом I кварталу 2018 року.

Доповідачами піднімалися питання, що стосувалися діяльності Інспекції за вказаний період, а саме:

 • перший заступник начальника Інспекції Ігор Осадчук виступив із доповіддю про результати діяльності Інспекції за I квартал 2018 року;

122717605 березня 2018 року в приміщенні Державної екологічної інспекції в Чернівецькій області проведено засідання колегії за підсумками роботи за 2017 рік.

У роботі колегії взяли участь начальник Управління екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації Білоконь М.В., заступник начальника басейнового управління водних ресурсів річок Прут і Сірет Дзюба Я.В., в.о начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Сахнюк В.А., голова Громадської ради при Держекоінспекції у Чернівецькій області Бірклє О.О. та представники ЗМІ.

Детальніше...

20180301 103210 1 березня 2018 року відбулось розширене засідання колегії Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області. На захід були запрошені керівництво облдержадміністрації, обласної ради, обласних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрацій та районних рад, представники громадськості та засобів масової інформації.

Детальніше...

ВінницяКолегія26 лютого під головуванням начальника Інспекції у Вінницькій області Юрія Дубового,  за участю директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА Миколи Ткачука, депутата обласної Ради, секретаря постійної комісії  з питань охорони навколишнього природного середовища Людмили Головашич, представників Прокуратури Вінницької області, Управління захисту економіки у Вінницькій області та місцевих ЗМІ  відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Вінницькій області.

Детальніше...

121502923 лютого 2018 року під головуванням Голови колегії, начальника Державної екологічної інспекції у Закарпатській області Івана Мартина відбулося засідання колегії Інспекції.

На розгляд колегії було винесено питання про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Закарпатської області за 2017 рік та про результати діяльності постів екологічного контролю за 2017 рік.

Детальніше...

 20180220 10094520 лютого 2018 року відбулося розширене засідання колегії Державної екологічної інспекції у Херсонській області під головуванням начальника Інспекції Устина Мальцева та за участі директора Департаменту державного екологічного нагляду (контролю) Державної екологічної інспекції України Віктора Черевка, в.о. завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції Держекоінспекції Ігоря Зубовича та представників Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської облдержадміністрації, Херсонського обласного управління водних ресурсів, Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, Херсонського обласного центру гідрометеорології, Херсонської міської організації УТМР, Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства, Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області.

Детальніше...

Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області 16 лютого поточного року проведено засідання колегії стосовно результатів діяльності та аналізу роботи здійснення державного (нагляду) контролю за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища за 2017 рік.

Детальніше...

imgonline com ua Compressed kyA0eSu5BXcVo0VДержавною екологічною інспекцією у Житомирській області 13 лютого поточного року проведено засідання колегії стосовно результатів здійснення державного (нагляду) контролю за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища за 2017 рік. 

Детальніше...

8 червня 2017 року відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Львівській області, під час якого розглянуто такі питання:

 1. Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища у І кварталі 2017 року.
 2. Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони рослинного світу.
 3. Аналіз роботи громадських інспекторів з охорони навколишнього природного середовища.

Загалом, обговорено результати інспекційної діяльності у І кварталі 2017року, позитивно відзначено роботу у сфері охорони рослинного та тваринного світу. Роботу Держекоінспекції у І кварталі 2017 року визнано задовільною.

    nachalnikpoltobl Із метою колективного і вільного обговорення найважливіших напрямів діяльності,  Державна екологічна інспекція у Полтавській області 27 квітня провела розширене засідання колегії  за участю колег з  Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації.

    На колегії обговорили результати роботи інспекції у 1 кварталі 2017 року, результати впровадження другого етапу електронного декларування та інші заходи, що становлять службову інформацію в Держекоінпсекції. «Усього на 1 квартал 2017 року заплановано 28 перевірок об’єктів різних форм власності, з яких 9 – органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Винесено 19 постанов про притягнення до адміністративної відповідальності посадових осіб та громадян на загальну суму 5 тис. 729 грн. Претензійно-позовна робота щодо відшкодування збитків здійснювалась Держекоінспекцією по 42-х  фактах нарахованих збитків на загальну суму 2 млн. 46 тис. 512 грн.», - доповів начальник Держекоінспекції Вадим Осипенко.

  Під час засідання підготовлено рекомендації щодо основних питань здійснення державного нагляду (контролю) та прийнято обов’язкові до виконання рішення.  

 kolegHark 12 квітня відбулось засідання колегії Державної екологічної інспекції у Харківській області, на якому було розглянуто головне питання: «Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства Держекоінспекцією протягом 2016 року».

    У тому числі, на засіданні було обговорено й інші проблеми: «Про стан ведення претензійно-позовної роботи в Держекоінспекції протягом 2016 року», «Про стан дотримання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в Держекоінспекції протягом січня-вересня 2012 року», «Про стан виконавської дисципліни за результатами роботи Держекоінспекції протягом січня-вересня 2012 року».

  За результатами розгляду основних питань вирішили посилити здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища.

1 111 квітня відбулось розширене засідання колегії Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області. У роботі колегії взяли участь: заступник Голови Хмельницької обласної громадської організації «Подільське екологічне товариство» - Руслан Білик, редактор ПП «Еколайф» Довкілля. Екологічно-інформаційна газета» Володимир Резніков, голова Хмельницької обласної організації Українського товариства охорони природи – Юрій Резніков, а також громадські інспектори з охорони довкілля по території Хмельницької області.

Під час Колегії було заслухано публічний звіт в.о. начальника Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Олега Даценка «Про результати діяльності Держекоінспекції у Хмельницькій області за 2016 рік» та визначено пріоритети подальшої діяльності інспекції.

Підводячи підсумки колегії, в.о. начальника Держекоінспекції у Хмельницькій області Олег Даценко зауважив, що робота інспекції за підсумками 2016 року та у 1-му кварталі 2017 року визнана задовільною, але потребує покращення в частині здійснення громадського контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території області та проведенню просвітницько-виховної роботи серед населення.

За результатами роботи колегії будуть прийняті відповідні рішення.

0001 131 березня 2017 року відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Львівській області, під час якого розглянуто такі питання:

 1.   Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища за 2016 рік.
  1.  Здійснення інструментально-лабораторного контролю за дотриманням нормативів природокористування.
  2.    Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони атмосферного повітря та водних ресурсів за 2016 рік.
  3. Про стан дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції»

Загалом, обговорено результати інспекційної діяльності за 2016 рік, позитивно відзначено роботу у сфері охорони атмосферного повітря та водних ресурсів. Роботу Держекоінспекції за 2016 рік визнано задовільною.

23 березня 2017 року відбулося підведення підсумків роботи Державної екологічної інспекції у Херсонській області. Начальник інспекції Устин Мальцев виступив із публічним звітом «Про результати діяльності Держекоінспекції у Херсонській області за 2016 рік». У ході виступу до відома присутніх було доведено рішення колегії Держекоінспекції України від 10 березня 2017 року. Другим питанням було заслухано керівників структурних підрозділів, які детально поінформували присутніх про проведений державний нагляд (контроль) у всіх сферах природокористування та наголошено на проблемних питаннях у кожній сфері охорони довкілля.

    Також було розглянуто роботу зі зверненнями громадян у 2016 році. Заслухавши доповідь заступника начальника інспекції Ольги Філіної роботу в даному напрямку визнано задовільною. Доповідач наголосив на суворому дотриманні законодавства щодо належного розгляду звернень та своєчасного опрацювання звернень громадян, направлення їх копій до Держекоінспекції України для надання згоди щодо проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю). Після обговорення ряду важливих екологічних проблем, що є актуальними для Херсонщини роботу Держекоінспекції у Херсонській області у 2016 році визнано задовільною.

kolegijalv19 серпня 2016 року відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Львівській області, під час якого розглянуто такі питання:

 1.     Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища за І півріччя 2016 року.
 1.   Про результати роботи відділу оперативного контролю у І півріччі 2016 року.
 2. Про підсумки здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони та використання земельних ресурсів, поводження з відходами у І півріччі 2016 року.

  Загалом, обговорено результати інспекційної діяльності І півріччя 2016 року, позитивно відзначено роботу в напрямку оперативного контролю та екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами. Роботу Держекоінспекції за І півріччя 2016 року визнано задовільною.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group