Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

 P7190009

19 липня 2013 року під головуванням Жили Павла Броніславовича - Голови Державної екологічної інспекції України - відбулося розширене засідання колегії Держекоінспекції України.

У засідання взяли участь члени колегії, Сікора Ольга Мирославівна - народний депутат України, голова підкомітету з питань запобігання та ліквідації наслідків природних та техногенних катастроф, відновлення екологічної рівноваги постраждалих територій Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, Марієн Ігор Степанович - голова Громадської ради при Держекоінспекції України, представники громадськості та центральних органів виконавчої влади.

На порядку денному засідання розглядалися наступні питання:

1. Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища за І півріччя 2013 року.

2. Про організацію та здійснення територіальними органами Держекоінспекції України державного нагляду (контролю) у сфері поводження з відходами.

3. Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони і раціонального використання вод та відтворення водних ресурсів.

4. Про проведену роботу у частині охорони, використання та відтворення об'єктів тваринного та рослинного світу, занесених до Червоної книги України.

5. Про організацію внутрішнього контролю та аудиту.

За результатами роботи колегії прийняті рішення та затверджені наказом Голови Державної екологічної інспекції України Жили П.БP7190009.

 

 

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group