Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

З 15 по 21 грудня 2017 року територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 837 перевірок на 366 об’єктах державного нагляду (контролю), складено 767 протоколів про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 155 тис. гривень.
До Державного бюджету стягнуто 124 тис. гривень.

За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 7 млн. 882 тис. гривень.

Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає                            20 млн. 870 тис. гривень. Стягнуто претензій та позовів на суму                      774 тис. гривень.

 

Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання:

         Чернівецька область

Інспекцією в Чернівецькій області проведено розрахунок збитків на суму 1 млн. 62 тис. гривень за самовільне видобування піщано-гравійної сировини невстановленими особами на землях запасу Вижницької міської ради с. Іспас. Матеріали справи скеровано до Вижницького відділеня поліції Кіцманського відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області для встановлення осіб порушників.

Луганська область

Інспекцією у Луганській області проведено розрахунок збитків                та  ЛКСП «Лисичанськводоканал» пред’явлено претензію для добровільного відшкодування збитків на суму 15 млн. 804 тис. гривень за відсутність спеціального дозволу на користування надрами (забір підземних вод).

Хмельницька область

Інспекцією у Хмельницькій області проведено розрахунок збитків          та ТОВ «Хлібороб – С» пред’явлено претензію для добровільного відшкодування збитків на суму 3 млн. 320 тис. гривень за самовільне зайняття земельної ділянки. Матеріли направлено до Шепетівської місцевої прокуратури.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group