Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

В рамках Всеукраїнської природоохоронної акції «Знищимо мисливські вишки в ПЗФ" Вищедубечанским лісгоспом спільно з мисливським господарством "Ошитки" демонтовано 6 мисливських вишок в Черненскому заказнику. Завдяки зазначеній акції Київська область стала першою областю в Україні, де на території всіх об'єктів природно-заповідного фонду зняті мисливські вишки.

Спеціалісти Державної екологічної інспекції України повсякчас активно долучаються до проведення демонтажу мисливських веж на об’єктах природно-заповідного фонду України!

Київський еколого-культурний центр висловив подяку за активну роботу заступнику Голови Держекоінспекції Віктору Канцураку, начальнику Київського обласного управління лісового та мисливського господарства Олексію Бойко, а також директору Вище-Дубечанского лісгоспу Михайлу Головецкому і директору мисливського господарства "Ошитки" Андрію Чирві.

Довідково: «Знищимо мисливські вежі в ПЗФ» - всеукраїнська громадська кампанія по боротьбі з мисливськими вишками в об'єктах природно-заповідного фонду організована Київським еколого-культурним центром, що проводиться за підтримки Державної екологічної інспекції України.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group