Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

ScreenshotДнями, в рамках всеукраїнської акції "Знищимо мисливські вишки в ПЗФ!", яка проводиться силами екологічної громадськості та Державної екологічної інспекції України, Черкаська екологічна інспекція знищила три мисливські вишки в регіональному ландшафтному парку Трахтемирів.

 

Слід підкреслити, що ще недавно РЛП Трахтемирів, незважаючи на свій заповідний статус, був місцем царського полювання для сильних світу цього. Тут полював завгосп Президента Кучми Бакай, посол Росії в Україні Черномирдін, керівні чиновники Держлісгоспу України.

Фото з однієї з останніх кривавих оргій Ігоря Бакая в ландшафтному парку "Трахтемирів" (грудень 2002р).

Screenshot 1

На знімку можна бачити дружину Ігоря Бакая співачку Наталю Бакай (в центрі, Ігор - праворуч від неї), а також високого гостя, посла РФ в Україні Віктора Черномирдіна (зліва від Наталії), і ще одного з керівних чиновників Держлісгоспу України.

В результаті одного з таких "полювань" (2003 рік) в підшефному Бакаю парку "Трахтемирів" близько 80 необідраних кабанячих трупів було повалено в довколишню балку.

Screenshot 222

Слід також додати, що Харківська екологічна інспекція недавно знайшла мисливську вишку в заказнику Середньодонецький і направила припис лісникам демонтувати її.

За матеріалами прес-служби КЕКЦ

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group