Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

голосіївськийМисливці-браконьєри зовсім знахабніли - вони організували полювання в Києві, в 10 метрах від кордону національного парку "Голосіївській", недалеко від хутора Мриги, що знаходиться в Конча-Заспі. Вони поставили на галявинці біля національного парку мисливську вишку, з якої ведуть стрілянину по кабанам, підгодованих кукурудзою, яку постійно розсипають тут єгеря.

Мисливці, щоб їх ніхто не бачив, приїжджають сюди ввечері, і єгеря ведуть їх на вишку, з якої вони і б'ють кабанів. Полювання ведуться практично щоночі, вже не один рік http://ecoethics.ru/v-kieve-ryadom-s-natsionalnyim-parkom-.../

Ст. 20 Закону України "Про мисливське господарство та полювання" забороняє полювати в темний час доби, проте мисливцям на Закон наплювати. Як розповіли місцеві жителі, полювання для браконьєрів тут організовує приватне мисливське господарство "Київське ", яке знаходиться по сусідству в хуторі Мриги.

Днями, в рамках Всеукраїнської громадської кампанії "Знищимо мисливські вишки в ПЗФ", яку екологічні організації проводять спільно з Держекоінспекцією України, екоінспекція знищила браконьєрську вишку поруч з Голосіївським нацпарком.

 

На фото - знищена мисливська вишка браконьєрів.

За матеріалами прес-служби КЕКЦ

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group