Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

    вепрове1В рамках Всеукраїнської громадської кампанії "Знищимо мисливські вишки в ПЗФ", яку екологічні організації проводять спільно з Держекоінспекцією України, триває демонтаж виявлених громадськістю мисливських браконьєрських вишок. Рівненська, Полтавська і Київська екоінспекції активно демонтують браконьєрські мисливські вишки в заказниках.

  Рівненська екоінспекція в заказнику "Мутвицький" домоглася знищення 2 мисливських вишок, Полтавська екоінспекція в заказнику "Червонобережжя" виявила 14 вишок і вже демонтувала 6, Київська демонтувала вишки в заповідному урочищі "Вепрове". Сумська екоінспекція притягнула до відповідальності за знаходження мисливських вишок в РЛП "Сеймський" керівництво Конотопського лісгоспу. З браконьєрськими мисливськими вишками по своїй території борються національні парки "Дворічанський" (йде судова тяганина) і "Кременецькі гори".

вепрове1

    Згідно Закону України "Про природно-заповідний фонд України" будь-яке полювання в об'єктах ПЗФ, в тому числі в заказниках - незаконне. Однак ряд мисливських господарств ще тримає свої мисливські вишки в об'єктах ПЗФ. Всі вони, як пристосування для полювання, повинні бути демонтовані.


    На фото- знищені мисливські вишки в заповідному урочищі "Вепрове".


    За матеріалами прес-служби КЕКЦ

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group