Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

В рамках Всеукраїнської природоохоронної акції «Знищимо мисливські вишки в ПЗФ" Вищедубечанским лісгоспом спільно з мисливським господарством "Ошитки" демонтовано 6 мисливських вишок в Черненскому заказнику. Завдяки зазначеній акції Київська область стала першою областю в Україні, де на території всіх об'єктів природно-заповідного фонду зняті мисливські вишки.

Детальніше...

Екологічні громадські організації спільно з Державною екологічною інспекцією України проводять всеукраїнську кампанію зі знищення мисливсько-браконьєрських вишок, засідок і інших атрибутів для проведення незаконного полювання в заповідних об'єктах: заказниках, регіональних ландшафтних парках, національних парках.

Детальніше...

Нещодавно фахівцями Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області демонтовано мисливську вежу в ландшафтному заказнику місцевого значення «Голоче».

Так, з початку року в Україні триває акція «Знищимо мисливські вежі в ПЗФ», яку проводить екологічно активно громадськість за підтримки Державної екологічної інспекції України.

Детальніше...

З початку року в Україні триває акція «Знищимомисливські вежі в ПЗФ!», яку проводить активно екологічна громадськість за підтримки Державної екологічної інспекції України.

Так, державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища разом із небайдужими громадянами повсякчас демонтують мисливські вишки у об’єктах природно-заповідного фонду у різних регіонах країни.

Детальніше...

29573212 811810222326110 4597572419765019892 nКвітень розпочався зі збору та аналізу інформації щодо чергових результатів масштабної всеукраїнської акції (яка з минулого року проводиться спільно з представниками громадськості) із дотримання природоохоронного режиму на територіях ПЗФ в частині організації та ведення мисливського господарства, а саме щодо наявності незаконно встановлених мисливських веж.

Детальніше...

ScreenshotДнями, в рамках всеукраїнської акції "Знищимо мисливські вишки в ПЗФ!", яка проводиться силами екологічної громадськості та Державної екологічної інспекції України, Черкаська екологічна інспекція знищила три мисливські вишки в регіональному ландшафтному парку Трахтемирів.

Детальніше...

Під ч12345689ас недавнього рейду в заказнику місцевого значення "Ржищівський" (Кагарлицький район Київської області, Ржищівський лісгосп) Київським еколого-культурним центром було нараховано 75 браконьєрських мисливських вишок для облавного полювання, встановлених у 5 ліній. Як відомо, полювання в об'єктах ПЗФ, в тому числі і в заказниках, заборонена Законом України "Про природно-заповідний фонд України". Проте директори приватних мисливських господарств та лісівники, як бачимо, не збираються виконувати закон, сподіваючись, що до них не доїде екоінспекція.

Детальніше...

27913081 2023097064638781 2545298701746623517 oВсеукраїнська громадська кампанія по боротьбі з мисливськими вишками в об'єктах природно-заповідного фонду, що проводиться за підтримки Державної екологічної інспекції України, набирає обертів. До неї починають приєднуватися невідомі народні месники.

Детальніше...

голосіївськийМисливці-браконьєри зовсім знахабніли - вони організували полювання в Києві, в 10 метрах від кордону національного парку "Голосіївській", недалеко від хутора Мриги, що знаходиться в Конча-Заспі. Вони поставили на галявинці біля національного парку мисливську вишку, з якої ведуть стрілянину по кабанам, підгодованих кукурудзою, яку постійно розсипають тут єгеря.

Мисливці, щоб їх ніхто не бачив, приїжджають сюди ввечері, і єгеря ведуть їх на вишку, з якої вони і б'ють кабанів. Полювання ведуться практично щоночі, вже не один рік http://ecoethics.ru/v-kieve-ryadom-s-natsionalnyim-parkom-.../

Детальніше...

    вепрове1В рамках Всеукраїнської громадської кампанії "Знищимо мисливські вишки в ПЗФ", яку екологічні організації проводять спільно з Держекоінспекцією України, триває демонтаж виявлених громадськістю мисливських браконьєрських вишок. Рівненська, Полтавська і Київська екоінспекції активно демонтують браконьєрські мисливські вишки в заказниках.

Детальніше...

    араоВ рамках Всеукраїнської громадської кампанії, яку екологічні організації проводять спільно з Держекоінспекцією України, в районі київського заказника Черненський виявлена ​​браконьєрська мисливська вишка. Вона знаходиться приблизно в кв. 11 Північного лісництва Вищедубечанського лісгоспу Київської області. По карті, (якщо вона не дає помилку), це територія заказника Черненський. Імовірно, поруч можуть знаходятися ще й інші мисливські вишки.

Детальніше...

26230881 2005202076428280 3272180595324378383 nЗаказник «Зубр» створений в Ківерцівської районі Волинської області для охорони популяції зубра в 2000 р. Однак користь від нього для охорони зубра була мінімальною, так як Волинським обласним управлінням лісового господарства він перетворений в «царське полювання». Тут масово споруджені мисливські вежі для індивідуального та облавного полювання. Волинське обласного управління лісового господарства тут організовувало полювання для різних екс-міністрів з Києва. Полювання для них проводив особисто начальник Волинського обласного управління лісового господарства А. Кватірко. Саме його з підлеглими зустріла 25 листопада 2015 р. на цьому заказнику на організації «царських полювань» «Самооборона Майдану» Волинської області.

Детальніше...

Державна екологічна інспекція України приєднується до Всеукраїнської кампанії по боротьбі з мисливськими вежами в межах природо-заповідного фонду України.

У кампанії беруть участь Київський еколого-культурний центр, Українське товариство охорони птахів, Громадська еколого-правова організація «ЕкоПраво-Київ», Дружина охорони природи «ЗУБР».

Наша спільна мета – зберегти рідкісні види фауни та унеможливити полювання на території природо-заповідного фонду України.

Відмітимо, що результативність нашої роботи залежить від кожного жителя держави. Уважність та активна громадська позиція, а саме повідомлення про кричущі порушення вимог природоохоронного законодавства, дозволять здійснювати належний державний та громадський контроль за додержанням режиму територій та обєктів природно-заповідного фонду.

Повідомити про виявлення мисливських веж у межах природо-заповідного фонду можна:

до Державної екологічної інспекції України:
за телефоном гарячої лінії: (044)-521-20-38
на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
до Київського еколого-культурного центру:
за телефоном: 067-71-52-790
на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
 
Додатково: мисливство в межах природо-заповідного фонду України заборонене ст. 16 Закону України «Про природо-заповідний фонд України» від 16.06.1992 року №  2456-XII

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group