Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

6b06a67e 13f5 424d a903 dee54c3b9c2fЗ метою залучення представників громадськості до розробки та прийняття Антикорупційної програми Державної екологічної інспекції України (далі — Держекоінспекція), сьогодні, 27 квітня 2018 року у приміщенні Держекоінспекції за адресою: м. Київ, провулок Новопечерський 3, корпус 2, відбулось публічне громадське обговорення проекту Антикорупційної програми Держаної екологічної інспекції України на 2018 рік (далі - Програма) за участі в.о Голови Держекоінспекції І.О. Яковлєва та Голови Комітету реформування природоохоронної галузі, кадрової політики, антикорупційної діяльності, духовності та культури Громадської ради при Держекоінспекції О.Я. Котлякова.

У ході проведення публічного заходу здійснено обговорення положень проекту Програми, проведеної оцінки корупційних ризиків у діяльності Держекоінспекції, внутрішніх та зовнішніх чинників, які сприяють здійсненню корупційного або пов’язаного із корупцією правопорушення працівниками Держекоінспекції та її територіальних органів, а також заходів щодо їх усунення та мінімізації.

За результатами публічного громадського обговорення проекту Програми, учасники заходу визнали проект Програми як такий, що підлягає затвердженню та поданню Національному агентству з питань запобігання корупції для погодження та повністю відображає проблематику, зумовлену діяльністю Держекоінспекції, та заходи щодо усунення і мінімізації корупційних ризиків, які можуть виникати під час здійснення повноважень державними службовцями Держекоінспекції, та її територіальних органів.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group