Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Право на сприятливі умови життя в навколишньому середовищі,  якість якого дозволяє проводити гідне і процвітаюче життя вперше закріплено у Стокгольмській декларації з навколишнього середовища, прийнятій  16 червня 1972 року. У Декларації в Ріо-де-Жанейро з навколишнього середовища і розвитку, прийнятій 14 червня 1992 року, закріплено право громадян на здорове і плідне життя в гармонії з природою.

Детальніше...

6b06a67e 13f5 424d a903 dee54c3b9c2fЗ метою залучення представників громадськості до розробки та прийняття Антикорупційної програми Державної екологічної інспекції України (далі — Держекоінспекція), сьогодні, 27 квітня 2018 року у приміщенні Держекоінспекції за адресою: м. Київ, провулок Новопечерський 3, корпус 2, відбулось публічне громадське обговорення проекту Антикорупційної програми Держаної екологічної інспекції України на 2018 рік (далі - Програма) за участі в.о Голови Держекоінспекції І.О. Яковлєва та Голови Комітету реформування природоохоронної галузі, кадрової політики, антикорупційної діяльності, духовності та культури Громадської ради при Держекоінспекції О.Я. Котлякова.

Детальніше...

 

На виконання Порядку планування та моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України за №968 від 25 грудня 2013 року, Державна екологічна інспекція України підготувала проект Плану заходів на 2014 рік в рамках реалізації згаданої Стратегії. 

Запрошуємо громадськість ознайомитися із проектом Плану заходів Державної екологічної інспекції на виконання Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства на 2014 рік.

Зауваження та пропозиції прохання надати до 11 лютого 2014 року на електронну адресу Сектору взаємодії зі ЗМІ та консультацій з громадськістю: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на поштову адресу: 01042 м. Київ, пров. Новопечерський 3, корп. 2. 


Проект постанови Кабінету Міністрів України розроблено з метою створення умов для організації збирання, заготівлі та утилізації небезпечної використаної тари і пакувальних матеріалів, а також зменшення негативного впливу небезпечних відходів на довкілля.

Назва органу виконавчої влади, що розробляв регуляторний акт

Державна екологічна інспекція України.

Назва структурного підрозділу, що розробляв регуляторний акт, адреса та телефони

Відділ екологічного та радіологічного контролю на митній території України Держекоінспекції України, м. Київ, пров. Новопечерський, 3, корп.2, тел. 521-20-54.

Зазначений проект наказу та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційних веб-сайтах Держекоінспекції України www.dei.gov.ua та Мінприроди України www.menr.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до зазначеного комплекту документів від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у місячний термін з дня оприлюднення проекту.

Зауваження та пропозиції надаються на офіційний веб-сайт або адресу Держекоінспекції України (www.dei.gov.ua, м. Київ, пров. Новопечерський, 3, корп.2) та Мінприроди України (www.menr.gov.ua, м. Київ, вул. Урицького, 35).

Дочірні категорії

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group