Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

13 грудня поточного року в Державній екологічній інспекції відбулось засідання Науково-експертної ради Держекоіспекції. На засіданні розглядали такі питання:

1. Аналіз здійснення державного управління у галузі рибного господарства України та рекомендації щодо запровадження моделі її удосконалення.

Доповідач- Сидоренко О.В.

2. Звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України та Ради Національної безпеки та оборони України про стан водних біоресурсів Азовського моря.

Доповідач – Демченко В.О.

3. Розгляд сучасного іхтіопатологічного стану водних біоресурсів та епізоотичного стану водних об’єктів. Можливі наслідки для здоров’я людини. Пропозиції та можливі заходи із державного нагляду (контролю).

Доповідач – Євтушенко А.В.

За результатами проведених комплексних досліджень протягом 2017-2018 років, учасники Науково-експертної ради Держекоінспекції дійшли до висновку, що стан водних біоресурсів природних водних об’єктів є незаповідним. Ситуація в галузі рибного господарства України потребує корінних змін в системі інтегрованого управління водними біоресурсами і рибним господарством, що вимагає внесення змін до законодавчої бази, яка регулює діяльність Мінприроди, Мінагрополітики, Держрибагентства та Держекоінспекції.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group