Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

21 вересня 2012 року відбулися установчі збори представників громадських організацій з метою формування Громадської ради при Державній екологічній інспекції у Чернігівській області.

До складу Громадської ради увійшли представники Чернігівської міської молодіжної громадської організації “Сфера”, Чернігівського центру для дітей та юнацтва “Аратта”, Чернігівської міської організаціії “Партія зелених”,  Чернігівської обласної громадської організації “Чернігівський Центр Прав Людини”, Чернігівської міської громадської організації “Центр “Доброчин” та Чернігівської міської громадської організації “Громадська рада”.

Головою Громадської ради одноголосно обрано Олександра Підгорного, Голову правління Чернігівської обласної громадської організації “Чернігівський Центр Прав Людини”. 

У ході роботи затверджено Положення про Громадську раду організацій та об’єднань природоохоронного спрямування при Державній екологічній інспекції у Чернігівській області.

Розглянуто пропозиції до орієнтовного плану роботи  Громадської ради, вирішено організаційні питання роботи Ради та обговорено питання та заходи, спрямовані на вирішення актуальних проблем в галузі охорони довкілля.

 

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group