Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

У останні десятиліття значну роль у вирішенні екологічних проблем стала відігравати співпраця громадських організацій, рухів з органами державної влади. Екоінспектори Державної екологічної інспекції у Волинській області вже тривалий час співпрацюють з громадськістю, засобами масової інформації краю. Така співпраця в багатьох випадках дала можливість запобігти порушенням природоохоронного законодавства та виникненню надзвичайних ситуацій в області.

Одним із дієвих механізмів інформування громадськості про свою роботу є створення Громадської ради. Так,  1 березня 2017  року відбулись установчі збори Громадської ради при Держекоінспекції у Волинській області. До складу Громадської ради увійшли 7 представників обласних громадських організацій екологічного спрямування. Головою ради одноголосно обрано Мігаса Ростислава Васильовича.

Членами Громадської ради   було обговорено актуальні екологічні проблеми області, шляхи і методи їх вирішення, а також орієнтовний план роботи  Громадської ради при Держекоінспекції у Волинській області на 2017 – 2018 роки. 

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group