Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

2 червня 2016 року відбулось шосте  засідання Громадської ради при Держекоінспекції у Волинській області. На  обговорення громадськості були винесені такі актуальні питання Волинського краю,   як виконання регіональної екологічної програми «Екологія  2011 – 2015 та прогноз до 2020 року»,  надання в оренду водних об'єктів за межами населених пунктів,  доцільність  упровадження  навчальної дисципліни «Екологічна безпека фаху»,  як спеціальної у підготовці молодого спеціаліста.

 Заступник начальника Управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації Тимощук В.Є. доповіла про основні  напрямки  в  проведенні  природоохоронних  заходів в області у 2011 – 2015 роках, а саме:  заходи з охорони і раціонального використання водних ресурсів,  використання і зберігання відходів, охорони і раціонального  використання природних рослинних ресурсів області.

         Голова Волинської обласної  молодіжної громадської організації «Екоресурс»  Терлецький В.К.  запропонував до уваги членів Громадської ради розроблену програму навчальної дисципліни «Екологічна безпека   фаху». Одним із рішень засідання  було рекомендувати Державній екологічній інспекції у Волинській області, Управлінню екології та природних ресурсів Волинської ОДА  сприяти  підвищенню рівня екологічної освіти серед молоді шляхом проведення просвітницької роботи  у навчальних закладах області.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group