Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

kollhark215 березня 2012 року відбулось засідання колегії Державної екологічної інспекції у Харківській області. На засіданні були розглянуті питання «Про результати здійснення державного контролю за додержанням вимог природоохоронного законодавства Державною екологічною інспекцією у Харківській області протягом 2011 року та пріоритетні напрямки на 2012  рік», «Про роботу зі зверненнями громадян в Держекоінспекції протягом 2011 року», «Про стан ведення претензійно-позовної роботи в Держекоінспекції протягом 2011 року», «Про результати роботи по запобіганню і протидії проявам корупції і злочинності в Держекоінспекції протягом 2011 року».

В ході засідання особлива увага була приділена проведенню в Харківській області Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», яка проходить на виконання Розпорядження Кабміну України. Враховуючи підготовку регіону до чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012», участь в акції є одним з пріоритетних напрямів роботи Держекоінспекції на 2012 рік. Про це доповів перший заступник начальника В’ячеслав Бручиков.

З метою проведення акції «За чисте довкілля», посилення заходів державного контролю та покращення екологічної ситуації в області, було вирішено провести спільне засідання колегії разом з Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Харківській області, Головним управлінням житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації, районними держадміністраціями, ВДВС Харківської області.kollhark2

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group