Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

27 лютого 2013 року відбулось засідання Громадської ради при Держекоінспекції Північно-Західного регіону Чорного моря та Держекоінспекції у Одеській області. На засідання було винесено питання щодо берегоукріплення в Крижанівці. Члени громадської ради, що зібралися, і стурбовані жителі довколишніх селищ обговорили питання виходу з ситуації, що склалася. Основною вимогою громадян є знос небезпечної будови, яка заважає природній циркуляції води і утворює застійні зони, де відбувається процес гниття водоростей і розмноження небезпечних бактерій.

Одним з рішень засідання було провести незалежну екологічну експертизу проекту берегоукріплення з метою визначення доцільності витрачання бюджетних коштів.

За результатами засідання Громадської ради були прийняті рішення створити групу незалежних експертів в області будівництва гідрологічних споруд і зробити експертну оцінку проекту. Також готується лист депутатам Верховної Ради України для детального вивчення питання і формування депутатських запитів в державні екологічні інстанції.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group