Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

 

 

Джерело, що оприлюднило критику, та порушена проблема

Детальний зміст інформації

Реагування органу влади на проблему

 

 

Щодо утілізації  пестицидів біля  с. Обуховичі  Київської області, які  становлять серйозну небезпеку для життя і здоров'я людей (55/13)

Жителі селища Обуховичі на Київщині збентежені сусідством

1+1, ТСН, 02.10.2012, 19:30

Місяць тому за 100 метрів від селища Обуховичі і пасовиська невідомі залишили тонни пестицидів-14 тонн хімікатів. Все це просто неба стоїть уже близько місяц.  Відтоді у повітрі сморід. До того ж хтось перекинув одну діжку з отрутою.  Хто покинув це добро – місцеві жителі не знають. Місцеві жителі  подзвонили  та написали в МНС  та в міліцію.

У листі людям пояснили: це діє державна програма знешкодження пестицидів. І отруту, мовляв, вивезли саме звідси, з місцевого давно занедбаного хімскладу. Люди кажуть: все знає голова сільради. Та часу зустрітись з нами він не знайшов. Скерував до районних чиновників. Ті і не приховали. Це дійсно програма і взяли їх справді на хімзаводі в одній з прибудов. Звідти повиносили, але вивезти все і одразу у підрядників не виходить.

Поки матеріал готувався до ефіру -  частину хімікатів перетягли на іншу околицю села…

 

(Розміщено на веб-сайті Державної екологічної інспекції України в рубриці «Доступ до публічної інформації», підрубрика – «Реагування на критику»)

Інформація

до критичних зауважень на адресу Уряду та органів виконавчої влади стосовно екологічної ситуації яка склалася внаслідок розміщення пестицидів біля с.Обуховичі Київської області

        На Ваше звернення, щодо екологічної ситуації, яка склалася внаслідок розміщення пестицидів біля с. Обуховичі Київської області, Державна екологічна інспекція у Київській області повідомляє. Перевірка здійснена інспектором із виїздом на вказане у зверненні місце порушення  та у присутності голови Обухівської сільської ради Притики.

Перевіркою встановлено, що відповідно умов  договору № 163 від 25.05.2012р. укладеного між ДУОНПС у Київській обл. та ТОВ «С.І.Груп Консорт ЛТД», договору № 5/КУ від 18.06.12р. укладеного між ТОВ «С.І.Груп Консорт ЛТД» та ТО»Ѳ Сістем» на території Іванківського району 02.10.12р.та 10.10.12р., зокрема в с. Жміївка,
с. Олізарівка та с. Обуховичі проводилось завантаження перезатарених непридатних до використання пестицидів, загальною масою 13,920 тн., для подальшого вивезення за межі території України на утилізацію. На території
с. Обуховичі проводилось завантаження перезатарених непридатних до використання пестицидів, загальною масою 13,920 тн., для подальшого вивезення за межі території України на утилізацію. На території с. Обуховичі (асфальтований майданчик бувшого колгоспу) проводилось перевантаження з транспорту, який безпосередньо вивозив непридатні пестициди зі складських приміщень району на транспорт, який вивозив відходи за межі району. В ході перевірки на території с. Обуховичі непридатних до використання пестицидів не виявлено. В місцях перевантаження транспорту ознак забруднення навколишнього середовища вищевказаними відходами також не виявлено.

 

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group