Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

 

11 липня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України відбулось заслуховування Голови Держекоінспекції України Павла Жили «Про результати діяльності Державної екологічної інспекції України у 2011 – 2012 роках».

Павло Жила доповів про підсумки роботи Держекоінспекції, як центрального органу виконавчої влади, зазначив, що з впровадженням адміністративної реформи Держекоінспекцією у І півріччі 2012 року було приділено значної уваги формуванню структури територіальних органів, підбору керівного і інспекторського складу, розробці нормативно-правової бази, матеріально-технічному забезпеченню.

Визначив проблемні питання, над якими працює система: необхідність врегулювання на законодавчому рівні повноважень контролюючих органів, відсутність коштів на сплату збору, а також вчинення корупційних діянь посадовими особами.

Членами Уряду висловлено критичні зауваження щодо діяльності Держекоінспекції, які будуть враховані під час роботи над досягненням позитивних результатів діяльності та підвищенням ефективності роботи системи в цілому.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group