Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Створено: Вівторок, 24 січня 2012, 17:51

Конкурс Екологічна якість і безпека

Підсумки конкурсу «Екологічна якість та безпека»: «лідерство» серед забруднювачів «важкі» підприємства віддають «комунальникам» та «харчопрому»

       Серед переможців Х Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека», організатором якого є громадська організація «Жива планета»,  в цьому році побільшало представників важкої промисловості. Відбір підприємств–номінантів Конкурсу проводився незалежними технічними експертами за сприяння Державної екологічної інспекції України та її територіальних органів (за результатами 9 місяців поточного року Держекоінспекцією України було проведено 67 150 ресурсних перевірок, з яких нараховано збитків, спричинених державі, на суму 1422822,00 тис. грн.)

{jant_lightgallery path=/2 w=100% h=450/}

Більше уваги було приділено саме тим підприємствам, які продемонстрували високі показники виробництва та якості продукції, але при цьому системно дбали про покращення екологічних аспектів своєї діяльності і досягли в цьому напрямку значних результатів. Із 103 заявлених організацій за результатами регіонального туру відбір пройшли лише 68. Серед переможців конкурсу – «ХайдельбергЦемент Україна» в номінації «Системний розвиток та збереження біорізноманіття», підприємства «Волинь-цемент» в номінації «Впровадження екологічно чистого виробництва» (їх продукція використовувалась для будівництва об’єктів Євро-2012), «Донецьксталь» в номінації «Системний підхід до управління та впровадження більш чистих технологій виробництва», «АрселорМіттал Кривий Ріг» в номінації «Системний підхід до управління та впровадження екологічно чистих технологій виробництва», «Технобуд» в номінації «Екологічна якість та безпека територій». У новій номінації «Екологічна ініціатива» відзначені компанія «Естет», медіахолдінг Evolution Media і телеканал «Тоніс» (проект «Зелена варта»).

        Серед підприємств, що завдали значної шкоди довкіллю названо водно-каналізаційне господарство Криму, Донецьку кампанію «Грінко-Дон», маслозавод «Прилуки» (нині зупинено за недотримання екологічних та санітарних норм), Дніпроазот та Макарівську птахофабрику.

        Як зазначив на прес-конференції директор департаменту Державноїекологічної інспекції Володимир Лазарев, рейтинг конкурентоспроможності українських підприємств, який зараз враховує і соціальну, і екологічну відповідальність бізнесу, рік від року падає. Разом з цим падає і рейтинг держави, і ситуацію, що склалася треба змінювати. 

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group