Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Долучайтесь до природоохоронної кампанії Година Землі
Створено: П'ятниця, 27 березня 2015, 16:09

Держекоінспекція України  закликає небайдужих до проблем зміни клімату громадян на годину вимкнути світло в оселях

     Державна екологічна інспекція України закликає громадян 28 березня на одну годину вимкнути світло у своїх квартирах і офісах на підтримку всесвітньої кампанії Година Землі, ініційованої Всесвітнім фондом природи WWF.

     Екологічна акція покликана об'єднати людство для боротьби із глобальним потеплінням.

     Мета акції – привернути увагу до проблеми зміни клімату, а саме вимкнути світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій із людьми зі всього світу для боротьби зі зміною клімату.

     Дана кампанія отримала високу всебічну оцінку і суспільне визнання з досвіду попередніх років. До неї приєдналися 7000 міст у 152 країнах зі всього світу.

     Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Це надасть можливість кожному громадянину України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації на благо майбутнього природного середовища країни.

     Державна екологічна інспекція України звертається до всіх небайдужих громадян України з проханням долучитися до проведення кампанії Година Землі та вимкнути світло та прилади, що не є суттєво важливими.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group