Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

На Буковині пік активності операції «Первоцвіт - 2012»
Створено: Середа, 14 березня 2012, 13:29

dsc06687vinnica 

 

Державною екологічною інспекцією у Черінвецькій області розроблено комплексний план проведення операції Первоцвіт із залученням працівників МВС, лісової охорони, засобів масової інформації та громадськості.

7 березня спільно з журналістами ТРК Чернівці проведено перевірку можливих місць продажу раньоквітучих видів рослин. Врезультаті проведеної операції спільно з представниками МВС вилучено 316 квіток виду шафран Гейфелів. Нажаль порушник втік з місця продажу, квіти були конфісковані та роздані в дитячих установах міста.

Державна екологічна інспекція у Чернівецькій області інформує, що під час проведення операції «Первоцвіт 2012» перевірки охоплять всю територію Буковини, будуть перевіритись місця збору рідкісних рослин, засоби перевезення та місця можливої реалізації:

Крім того посилився державний екологічний контроль в пунктах пропуску через державний кордон. Державна екологічна інспекція у Чернівецькій області не допустить збору та реалізації таких рідкісних та зникаючих видів рослин як:

- шафран Гейфелів

- підсніжник білосніжний

- білоцвіт весняний

- рябчик шафовий

- брандушка різнобарвна

- черемша та інші.

За незаконний збір, перевезення та реалізацію рослин занесених до Червоної книги України складається протокол про адміністративне правопорушення по ст. 88-1 та ст. 90 який в подальшому направляється для притягнення винної особи до відповідальності в судові органи, а за незаконний збір кожної ранньоквітучої рослини занесеної до червоної книги України порушнику доведеться сплатити ще й шкоду в сумі від 9 до 15 гривень.

Про відомі факти незаконної реалізації рослин Держекоінспекція у Чернівецькій області просить негайно повідомляти на телефон гарячої лінії 55-90-92 або 095-4577788.pervocvit ch1

pervocvitch3

 

 

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group