Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

З 21 по 27 грудня 2018 року територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 760 перевірок
на 322 об’єктах державного нагляду (контролю), складено 759 протоколів про адміністративні правопорушення.

         Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 140 тис. гривень.


До Державного бюджету стягнуто
173 тис. гривень.

    За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 16 млн 743 тис. гривень.

      Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 15 млн 889 тис. гривень. Стягнуто претензій та позовів на суму 352 тис. гривень.

       Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання:

         Житомирська область

         Інспекцією Поліського округу проведено розрахунок збитків
на суму 911 тис. 256 грн за незаконну рубку невстановленими особами дерев на території кооперативу «Букач» поблизу м. Малин. Матеріали направлено до Малинського ВП для встановлення винних осіб.

         Львівська область

         Інспекцією у Львівській області проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію ЛМКП «Львівводоканал» на суму 1 млн 365 тис. 651 грн. за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами без дозволу.

         Проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію ЛМКП «Львівводоканал» на суму 11 млн 582 тис. 540 грн за самовільний забір підземних вод. Матеріали скеровано до прокуратури Львівської області.    

         Харківська область

         Інспекцією у Харківській областіпроведено розрахунок збитків та виставлено претензію КП «Буди водоканал» на суму 727 тис. 855 грн. за самовільне користування надрами (підземні води) без спеціального дозволу. Матеріали передано до прокуратури Харківської області.

       Найбільш резонансні події за тиждень:

       Закарпатська область

       В урочищі «Гропинець» поблизу села Лопухів Тячівського району знайдено труп дикої свині. За результатами дослідження патологічного (біологічного) матеріалу встановлено діагноз на африканську чуму свиней. Рештки трупа знищені шляхом спаління. На місці виявлення та знищення трупа свині проведені відповідні дезінфекційні роботи. З метою координації заходів з локалізації та ліквідації АЧС заплановано проведення засідання ДНПК при Тячівській РДА, на якому буде затверджено заходи з профілактики поширення та ліквідації АЧС на території урочища «Гропинець».

     Київська область

       Триває карантин, встановлений у зв’язку з виявленням на території ТОВ "Агротехцентр Cepвic" (с. Дешки Богуславського району) ДНК вipycу африканської чуми свиней. Карантин оголошено на територіях сіл Дешки, Тептіївка та Калинівка Богуславського району.      

       Миколаївська область

       Триває карантин, встановлений у зв’язку з виявленням у приватному домогосподарстві с.  Кам’яний міст Первомайськогорайону ДНК вірусу африканської чуми свиней.Карантин оголошено в межах с. Кам’яний міст.

       Одеська область

       Тривають карантинні обмеження на території ТОВ «Бецилівське»,
с. Бецилове Роздільнянського району у зв’язку з виявленням сказу великої рогатої худоби (телиці). Оголошено загрозливою зоною с. Бецилове в його адміністративних межах.

       Встановлено карантинні обмеження на території мисливських угідь Матроської сільської ради Ізмаїльського районного мисливсько-рибальського господарства в районі села Матроска Ізмаїльського району на підставі позитивного результату аналізу на сказ відстріляної червоної лисиці та на території мисливських угідь КРТМР обхід №7 в районі рисових систем на відстані 9 км від м. Кілія на підставі позитивного результату аналізу на сказ відстріляного шакалу.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group