Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

19 грудня 2018 року Державна екологічна інспекція України взяла участь у щорічній регіональній конференції з питань інституційної розбудови, яка відбулась у Національному агентстві України з питань державної служби.

Захід організовано з метою представлення кращих практик реалізації проектів міжнародної допомоги щодо

впровадження реформи державного управління, державної служби та децентралізації влади, а також здійснення обміну досвідом з питань реалізації та забезпечення ефективного управління проектами, у тому числі у рамках залучення і використання інструментів інституціональної розбудови ЄС Twinning і TAIEX, за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.

У конференції взяли участь представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, Представництва Європейського Союзу в Україні, міжнародних організацій та проектів, постійні радники та керівники діючих проектів Twinning в Україні.

Довідково: щорічні конференції з питань інституційної розбудови, які були ініційовані у 2007 році Національним агентством України з питань державної служби/ Адміністративним офісом програми Twinning в Україні та стали традиційною формою професійного обговорення ключових аспектів інституційних реформ.

За матеріалами прес-служби Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group