Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

На виконання доручення Держекоінспекції від 27.11.2018 № 179 «Про посилення заходів державного нагляду (контролю) під час періоду заготівлі дерев хвойних порід в передноворічний період» територіальні та міжрегіональні територіальні органи Держекоінспекції розпочали операцію «Новорічна ялинка 2019», мета якої – захист лісів від незаконних рубок та браконьєрів, унеможливлення безконтрольного перевезення та реалізації ялинок.

Так, державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища перевірятимуть території, де можлива незаконна рубка, в тому числі, на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду.

Нагадуємо, що за незаконну порубку дерев хвойних порід передбачена відповідальність за ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення. До того ж, порушникам доведеться відшкодувати збитки за кожну зрізану ялинку, відповідно до «Такс для обчислення шкоди заподіяної лісу», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 №665.

Звертаємо увагу, що за порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу без документів, що підтверджують законність їх придбання передбачена відповідальність за статтею 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Продаж ялинок дозволяється лише за умови наявності відпусконго клейма та супроводжуючих документів (товарно-транспортної накладної встановленого зразка).

Шановні українці, Держекоінспекція закликає всіх відповідального готуватись до новорічних свят та пам’ятати про шкоду, що може бути нанесена довкіллю через незаконну порубку ялинок!

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group