Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Реагуючи на звернення жителів м. Умань, Державною екологічною інспекцією Центрального округу проведено позапланову перевірку підприємства, що здійснює виробництво дорожньо-будівельних матеріалів ТОВ «Авангард».

В результаті перевірки встановлені численні порушення природоохоронного законодавства в сфері охорони атмосферного повітря:

- не виконання вимог, що встановлені в дозволі на викиди для майданчика 1; не вирішено питання постановки (зняття) на державний облік в галузі охорони атмосферного повітря; не запроваджуються заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферу в періоди несприятливих метеорологічних умов; порушення правил експлуатації газоочисних установок;

- наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря (без дозволу) від майданчика №1, м. Умань вул. Індустріальна, 26.

Державною екологічною інспекцію Центрального округу подано позов до Черкаського окружного адміністративного суду про тимчасову заборону (зупинення) діяльності майданчиків №2, №3 ТОВ «Авангард» та розраховані збитки за наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря (без дозволу) на суму 237 тисяч 694 гривень., які відшкодовані підприємством у повному обсязі.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group