Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Державною екологічною інспекцією у Херсонській області у поточному році проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Скадовською міською радою.

Під час обстеження зелених насаджень на території Скадовської міської ради державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області встановлено факт незаконного знесення дерев породи «тополь» загальною кількістю 50 штук по вулиці Сергіївській м. Скадовськ.

Під час перевірки документів встановлено, що ордера на видалення зелених насаджень видав голова Скадовської міської ради. Додатково встановлено що вищезазначені дерева породи тополь знесенні з порушеннями, у зв’язку з чим проведено розрахунок збитків заподіяних державі на суму 280 тисяч 100 гривень.

Державна екологічна інспекція у Херсонській області пред’явила Складовській міській раді претензію про відшкодування шкоди заподіяної державі внаслідок порушення законодавства про благоустрій населених пунктів.

Крім того, направлено лист на адресу Управління захисту економіки в Херсонській області та Департаменту захисту економіки Національної поліції України щодо знесених зелених насаджень.

Станом на 27 листопада 2018 року, Скадовською міською радою збитки заподіяні державі сплачені в повному обсязі.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group