Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

         З 16 по 22 листопада 2018 року територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 865 перевірок на 333 об’єктах державного нагляду (контролю), складено 824 протоколи про адміністративні правопорушення.

         Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 193 тис. гривень. До Державного бюджету стягнуто 152 тис. гривень.

         За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 55 млн 179 тис. гривень.

         Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 14 млн 219 тисяч гривень. Стягнуто претензій та позовів на суму 399 тис. гривень.

       Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання: 

       Луганська область

       Інспекцією у Луганській області пред’явлено претензію ПАТ «Лисичанськвугілля» ВП «Шахта Г.Г.Капустіна» на суму 7 млн 706 тис. 658 грн за порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів, а саме за відсутність дозволу на спеціальне водокористування.

       Сумська область

       Інспекцією у Сумській області проведено розрахунок збитків на суму 27 млн 81 тис. 754 грн. за засмічення земельних ресурсів твердими побутовими відходами в адміністративних межах м. Суми (вул. Космічна) невстановленими особами. Матеріали направлено до Сумської місцевої прокуратури, відкрито кримінальне провадження.

       Тернопільська область

         Інспекцією у Тернопільській області проведено розрахунок збитків на суму 11 млн 411 тис. 800 грн. за самовільний забір глиняно-кам’яної суміші та зняття родючого шару ґрунту невстановленими особами у прибережно-захисній смузі ставу на території Козлівської селищної ради Козівського району біля с. Таурів. Матеріали скеровано до ГУНП в Тернопільській області.  

       Харківська область

       Інспекцією у Харківській області проведено розрахунок збитків та пред’явлено 2 претензії ТОВ «Мета» на загальну суму 4 млн 151 тис. 972 грн за наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Матеріали направлено до прокуратури Харківської області.

       Чернігівська область

       Інспекцією у Чернігівській області проведено розрахунок збитків на суму 547 тис. 281 грн. за незаконне видобування піску невстановленими особами у Новгород-Сіверському районі біля с. Колос. Матеріали скеровано до Новгород-Сіверського ВП ГУНП в Чернігівській області.

       Найбільш резонансні події за тиждень:

     Миколаївська область

       Триває карантин, встановлений у зв’язку з виявленням у приватних домогосподарствах смт Первомайське Вітовського р-ну та с. Івано-Кепине Снігурівського р-ну ДНК вірусу африканської чуми свиней. Карантин оголошено в межах смт Первомайське та с. Івано-Кепине.

       Одеська область

       Тривають карантинні обмеження на території ТОВ «Бецилівське», с. Бецилове Роздільнянського району у зв’язку з виявленням сказу великої рогатої худоби (телиці). Оголошено загрозливою зоною с. Бецилове в його адміністративних межах.

     Чернігівська область

         Триває карантин,встановлений у зв’язку з виявленням у приватному домогосподарстві в смт Козелець ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС). Карантин оголошено в межах селища Козелець та 3-х км зоні навколо селища.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group