Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

     З 09 листопада по 15 листопада 2018 року територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 689 перевірок
на 298 об’єктах державного нагляду (контролю), складено 697протоколів про адміністративні правопорушення.

       Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 162 тис. гривень.
До Державного бюджету стягнуто
266 тис. гривень.

     За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 6 млн 93 тис. гривень.

    Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 5 млн 559 тисяч гривень. Стягнуто претензій та позовів на суму 1 млн 324 тис. гривень.

       Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання:

       Миколаївська область

       Інспекцією Північно-Західного регіону Чорного моря по факту забруднення з судна територіальних і внутрішніх морських вод Україниоформлено претензію про відшкодування збитків і витрат на суму 640 тис. 161 грн., яка сплачена в повному обсязі.

       Хмельницька область

         Інспекцією у Хмельницькій області проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію ПФ «ВУД» на суму 634 тис. 88 грн. за наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без відповідного дозволу. Матеріали скеровано до ГУНП в Хмельницькій області.  

       Полтавська область

       Інспекцією Центрального округу проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензії ТОВ «БІЛАГРО» на загальну суму 2 млн 747 тис. грн за незаконну рубку лісу на території Великобагачанського району.

       Найбільш резонансні події за тиждень:

     Миколаївська область

       Триває карантин, встановлений у зв’язку з виявленням у приватних домогосподарствах смт Первомайське Вітовського р-ну та с. Івано-Кепине Снігурівського р-ну ДНК вірусу африканської чуми свиней. Карантин оголошено в межах смт Первомайське та с. Івано-Кепине.

       Одеська область

       Тривають карантинні обмеження на території ТОВ «Бецилівське»,
с. Бецилове Роздільнянського району у зв’язку з виявленням сказу великої рогатої худоби (телиці). Оголошено загрозливою зоною с. Бецилове в його адміністративних межах.

         При візуальному обстежені акваторії Іллічівської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» виявлено на водній поверхні плями невідомого походження, які тягнуться з району
ДП «Чорноморсько – Азовське виробничо – експлуатаційне управління морських шляхів». Під час обстеження, на території ДП «ЧОРАЗМОРШЛЯХ», виявлено виконання робіт з розрізки судна на металобрухт, у тому числі на воді. З візуального огляду встановлено, що з днища судна відбувається витік нафтопродукту в акваторію, поверхня води в районі місця розрізки судна з однієї сторони покрита суцільним шаром нафти, яку добре видно при хвилюванні водної поверхні. В місці забруднення проводиться бонування та працює нафто-сміттєзбиральник «НСЗ‑28». Відібрано проби води в районі забруднення. За результатами проведених досліджень, у пробах відібраних поверхневих вод встановлено перевищення нормативів граничнодопустимих концентрацій по вмісту у воді нафтопродуктів у 17280 разів.

     Чернігівська область

         Триває карантин,встановлений у зв’язку з виявленням у приватному домогосподарстві в смт Козелець ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС). Карантин оголошено в межах селища Козелець та 3-х км зоні навколо селища.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group