Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Державна екологічна інспекція України спільно з Національною поліцією України під егідою Інтерполу, за сприяння Європолу та ООН, взяла участь в операції «30 днів на морі»яка направлена на посилення міжнародного відгуку на правопорушення у сфері забруднення морського середовища в рамках Міжнародної конвенції з протидії забрудненням від суден (MARPOL) та національного законодавства з охорони морського середовища. Ключова мета цієї глобальної операції правоохоронних органів полягала у налагодженні протидії порушенням у сфері забруднення морського середовища, особливо – у сфері незаконних скидів з суден.

Під час проведення операції «30 днів на морі» протягом жовтня 276 правоохоронних органів та органів охорони навколишнього природного середовища в 58 країнах зафіксували понад 500 злочинів, зокрема, незаконне скидання нафти та сміття з суден, порушення правил суднових викидів, а також забруднення на річках та скиди суб’єктів господарювання, які знаходяться на береговій ліній у морське середовище. На території України Державною екологічною інспекцією України проведено 67 інспекційних дій, зафіксовано 12 випадків забруднень морського середовища з кораблів та накладено 32 адміністративні штрафи.

Більше 5 200 перевірок в 58 країнах світу призвели до щонайменше 185 розслідувань з арештами та переслідуваннями.

В операції «30 днів на морі» брали участь 122 національних координатори, серед яких екологічні, морські та прикордонні відомства, національні поліцейські сили, митні органи та адміністрації порту.

 

INTERPOL:    https://www.interpol.int/News-and-media/News/2018/N2018-135
EUROPOL:   
https://www.europol.europa.eu/newsroom/news/marine-pollution-crime-first-global-multi-agency-operation
UN ENVIRONMENT:
https://www.unenvironment.org/news-and-stories/press-release/first-global-multi-agency-operation-highlights-widespread-marine

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group