Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Проблема знищення чи пошкодження зелених насаджень є актуальною на теперішній час, у тому числі і на території Луганської області. Тож правоохоронні органи часто звертаються до Державної екологічної інспекції у Луганській області з цим питанням.

08 листопада 2018 у приміщенні Сєвєродонецького відділу поліції та 09 листопада 2018 у приміщенні Старобільського відділу поліції за спільної ініціативи Державною екологічною Інспекцією у Луганській області проведено навчання серед працівників районних відділів Головного управління національної поліції України у Луганській області на тему «Незаконна порубка дерев».

На навчанні розглядались питання щодо повноти та достовірності вказуваної в матеріалах справи працівниками поліції інформації щодо незаконної порубки дерев, а саме: кількості пнів зрубаних дерев та їх діаметрів, стану зрубаних дерев (сухостійні, сироростучі), приналежності території, на якій здійснено незаконну порубку дерев, до об’єкту природно-заповідного фонду та деякі інші питання.

Проведення подібних заходів є гарною можливістю для обміну практичним досвідом та знаннями, а також сприятиме подальшій спільній співпраці для збереження довкілля!

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group