Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

В.о. начальника Державної екологічної інспекції у Миколаївській області Ірина Заворотня та начальник відділу інструментально-лабораторного контролю  Наталля Кабашна 1 листопада 2018 року взяли участь у ХІ Миколаївських міських екологічних читаннях «Збережемо для нащадків», які відбулись в приміщенні Центральної міської бібліотеки ім. Марка Кропивницького м. Миколаєва під патронатом Миколаївського міського голови. Тема цьогорічних читань - «Міські агломерації та їх вплив на навколишнє середовище».

Мета заходу - обговорення проблем негативного впливу міст та їх конгломерацій на довкілля та пошук шляхів досягнення рівноваги між економічним й соціальним розвитком міст та охороною навколишнього середовища. 

Під час Читань учасники дізнались про вплив на довкілля міських агломерацій; познайомилися з досвідом життєдіяльності екологічно безпечних міст, програмами стійкого розвитку, економічного, соціального і раціонального природокористування, поділилися успішним досвідом участі в реалізації екологічної політики в населених пунктах України, громадських ініціатив та проектів Громадського бюджету, посвячених екологічній безпеці, благоустрою та озелененню; обговорили проблеми сучасного містобудування і його впливу на навколишнє середовище.

Наталля Кабашна розповіла про негативний вплив на навколишнє середовище та людину викидів шкідливих речовин в атмосферу, що здійснюються промисловістю та транспортом, а також про результати здійснення Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області заходів державного нагляду (контролю) за додержанням територіальними органами центральних органів виконавчої влади, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень, підприємствами, установами та організаціями, громадянами України вимог законодавства про охорону атмосферного повітря.

Вплив урбанізації на навколишнє середовище – складний та різнонаправлений процес, тому міська влада сумісно з органами державної влади, місцевого самоврядування, закладами культури та науки, підприємствами, громадськими організаціями та населенням мають сприяти впровадженню у місцеву практику принципів ефективного функціонування міста задля збереження довкілля для наступних поколінь.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group