Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

З 19 жовтня по 25 жовтня 2018 року територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 734 перевірки на 297 об’єктах державного нагляду (контролю), складено 688 протоколів про адміністративні правопорушення.

         Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 144 тис. гривень.
До Державного бюджету стягнуто 130 тис. гривень.

         За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 10 млн 191 тис. гривень.

         Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 431 тис. гривень. Стягнуто претензій та позовів на суму 156 тис. гривень.

        Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання:

        Чернігівська область

        Інспекцією у Чернігівській області проведено розрахунок збитків
на суму 9 млн 269 тис. грн за засмічення земельних ділянок невстановленими особами. Матеріали передано до Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області для порушення кримінального провадження.

       Найбільш резонансні події за тиждень:

       Дніпропетровська область

      19.10.2018 року в с. Вербки  на території Вербківської територіальної громади зафіксовано порив трубопроводу. В ході проведення обстеження встановлено видимі ознаки скиду зворотних вод на рельєф місцевості в районі пориву колектора господарсько-побутових стоків ВСП «ШУ ім. Героїв Космосу» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля». Інспекцією здійснено відбір проб ґрунту на земельній ділянці для визначення забруднення сульфатами, хлоридами та амонієм.

      Київська область

      Триває 40-денний карантин у приватних господарствах на територіях с. Наливайківка Макарівського та с. Нова Миронівка Миронівського районів, встановлений у зв’язку з виявленим ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС).

       Луганська область

       Станом на 26.10.2018 повністю ліквідовано тління лісової підстилки, що сталося внаслідок підпалу невідомою особою на території Борівського лісництва, поблизу населеного пункту смт. Борівське,  на площі приблизно 6,8 га.

        Миколаївська область

        З 25.10.2018запроваджено карантин,встановлений у зв’язку з виявленням у приватному домогосподарстві смт Первомайське Вітовського району ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС).

        Одеська область

       З 13.10.2018 р. по 29.10.2018 р. розпорядженням комісії ТЕБ та НС Саратської РДА введено надзвичайний стан природного характеру об’єктового рівня у зв’язку з виявленням спалаху інфекційного захворювання - сибірська язва на території с. Миколаївка-Новоросійська Саратського району Одеської області.

      Чернігівська область

         З 21 жовтня 2018 запроваджено карантин,встановлений у зв’язку з виявленням у приватному домогосподарстві в смт Козелець ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС). Карантин оголошено в межах селища Козелець та 3-х км зоні навколо селища.

     Зафіксовано загорання торфу окремими осередками  в Сновському районі поблизу м. Сновськ, с. Займище та с. Заріччя на загальній площі понад 58 га, а також біля с. Наумівка Корюківського та с. Данівка Козелецького районів на загальній площі 2,5 га. Проводиться гасіння торфовищ. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.

         

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group