Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

На території Марківського району Луганської області знаходиться загальнозоологічний заказник «Гераськівський» загальною площею 5 346,0 га, який являє собою ділянку з типовим лісостеповим агроландшафтом на південних відрогах Середньоруської височини. До складу заказника потрапили великі площі орних земель, залишки степової рослинності на схилах балок, полезахисні лісосмуги і байрачні ліси, а також водно-болотяні угіддя в гирлах балок.

Під час планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Марківської селищної ради Марківського району Луганської області, під особливою охороною якої перебуває Заказник, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Луганської області виявлено факт незаконної порубки дерев у кількості 475 одиниць на території даного об’єкту природно-заповідного фонду України, невстановленими особами.

Розмір шкоди, заподіяної державі, внаслідок даної незаконної порубки, складає 859 тисяч 822 гривень. Матеріали перевірки направлено до Марківського Відділу поліції Головного управління Нацполіції у Луганській області для встановлення осіб правопорушників з метою притягнення їх до відповідальності у відповідності до чинного законодавства України.

Також під час перевірки встановлено факт відсутності на території заказника будь яких єдиних знаків та аншлагів встановленого зразка, що є порушенням Положення про єдині державні знаки аншлаги на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду України. Відносно посадової особи Марківської селищної ради складено адміністративний протокол за ст. 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення - Порушення правил охорони та використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду, а матеріали направлено на розгляд до Марківського районного суду Луганської області.

Довідково: Природно-заповідний фонд України — ділянки суші і водного простору, природні комплекси та об'єкти, які мають особливу природоохоронну, наукову, естетичну, рекреаційну та іншу цінність і виділені з метою збереження природної різноманітності ландшафтів, генофонду тваринного і рослинного світу, підтримання загального екологічного балансу та забезпечення фонового моніторингу навколишнього природного середовища.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group