Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

З 12 жовтня по 19 жовтня 2018 року територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 587 перевірок на 271 об’єкті державного нагляду (контролю), складено 752 протоколи про адміністративні правопорушення.

         Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 191 тис. гривень.
До Державного бюджету стягнуто 154 тис. гривень.

         За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 7 млн. 568 тис. гривень.

         Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 394 тис. гривень. Стягнуто претензій та позовів на суму 566 тис. гривень.

       Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання:

       Чернігівська область

       Інспекцією у Чернігівській області проведено розрахунок збитків
на суму 6 млн. 951 тис. грн за незаконне видалення 396 дерев невстановленими особами на території Вознесенської сільської ради Чернігівського району. Матеріали передано до Чернігівського відділення поліції Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області для порушення кримінального провадження.

       Найбільш резонансні події за тиждень:

     Київська область

     Триває 40-денний карантин у приватних господарствах на територіях с. Наливайківка Макарівського та с. Нова Миронівка Миронівського районів, встановлений у зв’язку з виявленим ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС).

       Луганська область

       На території Борівського лісництва, поблизу населеного пункту смт. Борівське, внаслідок підпалу невідомою особою, на площі приблизно 6,8 га, з якої вкрито лісом 6,3 га та 0,5 га становлять болота, сталося займання лісової підстилки. Пожежу локалізовано, проведено обмеження лісового масиву мінералізованою смугою, проте продовжується тління лісової підстилки. Ліквідація тління продовжується.

       Одеська область

       В с. Миколаївка-Новоросійська, Саратського району, Одеської області 13.10.2018 зафіксовано спалах інфекційного захворювання - сибірська язва. Ознаки захворювання виявлено у корови в приватному домогосподарстві. З 13.10.2018 р. по 26.10.2018 р. розпорядженням комісії ТЕБ та НС Саратської РДА введено надзвичайний стан природного характеру об’єктового рівня, по периметру
с. Миколаївка-Новоросійська встановлено пости. На даний час ситуація знаходиться під контролем районних органів влади
.

     Чернігівська область

        Продовжують здійснюватися заходи щодо ліквідації надзвичайної ситуації, яка сталася внаслідок пожежі та подальшої детонації боєприпасівна території
6-го арсеналу боєприпасів в смт Дружба Ічнянського району. Обстановка стабілізувалась, інтенсивність вибухів значно зменшилась. Організовано чергування 9 пожежно-рятувальних розрахунків для забезпечення оперативного реагування на пожежі у селищі Дружба та на адміністративній території арсеналу. Територію, прилеглу до арсеналу, розбито на сектори для очищення від вибухонебезпечних предметів. Визначено місце та порядок розвантаження вибухонебезпечних предметів виявлених в ході очищення території, прилеглої до арсеналу. На місці події виконують завдання з очищення території від вибухонебезпечних предметів піротехнічні підрозділи ДСНС України. Проведено перевірку та очищення від вибухонебезпечних предметів всіх населених пунктів, дошкільних та загальноосвітніх закладів, об’єктів життєзабезпечення, що розташовані у 16-ти кілометровій зоні забруднення. Радіус зони забруднення зменшено до 10 км.  Для попередження надзвичайних ситуацій тимчасово припинено рух потягів через станцію «Ічня».  Спрямовано автомобільний транспорт в об’їзд зони надзвичайної ситуації. Закрито повітряний простір у радіусі 30 км. На в'їздах до лісових масивів встановлено 20 шлагбаумів (10 – структурними підрозділами Держлісгоспу, 6 – Краснянським військовим лісгоспом та 4 - на території Ічнянського національного природного парку).

Загиблих та постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації не зареєстровано.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group