Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Поблизу с. Соколів Пулинського району місцеві жителі виявили рештки лося європейського, якого занесено до Червоної книги України за категорією «вразливий».

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища спільно з працівниками поліції оглянули місце події, де дійсно знаходились рештки тварин.

Працівниками правоохоронних органів вилучено рештки, які передано на експертизу.

На даний час проводяться заходи щодо встановлення причини загибелі тварини.

В грудні 2017 року Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак підписав наказ № 481 «Про внесення змін до Переліку видів тварин, що заносяться до Червоної книги України (тваринний світ)», зареєстрований в Мінюсті  від 28 .12. 2017 р. № 1573/31441. Зазначеним наказом до Переліку видів червонокнижних тварин внесено Лося європейського.

      За знищення лося наступає кримінальна відповідальність відповідно до
ст. 248 Кримінального кодексу України, частина першої якої передбачає відповідальність у вигляді штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та  всього добутого, а також частина друга цієї статті передбачає відповідальність у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.

Крім того, 25 липня 2017 року набрав чинності спільний наказ Мінприроди та Мінагрополітики про збільшення майже в чотири рази відшкодування збитків за браконьєрство. Зокрема, збитки за знищення лося було збільшено до 80 тис. гривень.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group