Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Підприємствами ТОВ «ЕКОЛОГІЯ УКРАЇНА» та ТОВ «ІНЕКОТЕХ УКРАЇНИ» в період з 2015 року по теперішній час жодного разу не допущено державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища Дніпропетровській області до проведення планових та позапланових перевірок, про що складені відповідні акти про відмову в проведенні перевірок та повідомлено правоохоронні органи.

Так, спеціалістами Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області внаслідок пожеж у період з травня по червень поточного року та за численними зверненнями громадськості було передбачено проведення позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства України внаслідок пожеж) на ТОВ «ІНЕКОТЕХ УКРАЇНИ», проте державних інспекторів в черговий раз не допустили до проведення перевірки.

Крім того, Державній екологічній інспекції у Дніпропетровській області у складі комісії, разом із працівниками правоохоронних органів та співробітниками Держпраці надано дозвіл на проведення огляду з метою виявлення та фіксації правопорушень ділянки терміном до 28 вересня, згідно Ухвали Індустріального районного суду м. Дніпра від 29 серпня 2018 року до справи щодо законності здійснення діяльності при поводженні з відходами. Проте, спроби державних інспекторів провести перевірку згідно з Ухвалою суду завершались нічим – підприємство не допустило їх до перевірки та обстеження території та структурних підрозділів підприємства.

Разом з тим, 05 грудня 2017 року за заявою громадського формування з охорони громадського порядку «Екологічний патруль» відкрите кримінальне провадження за ст. 364 ч.1 Кримінального кодексу України з метою покарання зловживання владою або службовим становищем, використання службовою особою влади чи становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group