Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

З 01 по 07 вересня 2018 року територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 526 перевірок на 235 об’єктах державного нагляду (контролю), складено 558 протоколівпро адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 129 тис. гривень.
До Державного бюджету стягнуто 106 тис. гривень.

За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 39 млн 869 тис. гривень.

Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 3 млн 682тис. гривень. Стягнуто претензій та позовів на суму 1 млн 576 тис. гривень.

 

Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання:

Львівська область

Борокським МПД ДП "Укрспирт" за самовільне використання водних ресурсів сплачено 1 млн. 101 тис. гривень, відповідно до постанови винесеної Київським апеляційним господарським судом щодо відшкодування збитків у сумі 33 млн. 40 тис. гривень та прийнятим рішенням про розтермінування виплати боргу до 2020 року.

Інспекцією у Львівській області проведено розрахунок збитків та філії «Стрийська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» пред’явлено претензію для добровільного відшкодування збитків на суму 1 млн 464 тис. грн за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря за відсутності дозвільних документів. Матеріали скеровано до прокуратури Львівської області.

Дніпропетровська область

Інспекцією у Дніпропетровській області проведено розрахунок збитків та ТОВ «Трубопластика Д» пред’явлено претензію для добровільного відшкодування збитків на суму 1 млн 555 тис. грн за засмічення земельної ділянки. Матеріали скеровано до прокуратури Дніпропетровської області.

Тернопільська область

Інспекцією у Тернопільській області проведено розрахунок збитків та ТОВ «Утільвторпром» пред’явлено претензію для добровільного відшкодування збитків на суму 36 млн 14 тис. грн за забруднення земельної ділянки. Матеріали скеровано до Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області.

Найбільш резонансні події за тиждень:

Закарпатська область

В м. Мукачево на каналізаційно-насосній станції №2, яку експлуатує ММ КП “Мукачівводоканал”, вийшло з ладу насосне обладнання, що призвело до аварійного скиду стічних вод в Коропецький канал.

З метою контролю впливу скиду неочищених стічних вод на стан поверхневих вод Коропецького каналу та р. Латориця Інспекцією проведено відбори проб вод.

Аварійною бригадою ММ КП “Мукачівводоканал” проводились роботи з відновлення насосного обладнання, 28.08.2018р. припинено аварійний скид та відновлено роботу одного з трьох насосів. За порушення вимог природоохоронного законодавства посадову особу ММ КП “Мукачівводоканал” притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Відповідно до інформації ММ КП “Мукачівводоканал”, насосне обладнання каналізаційно-насосної станції №2 працює у звичному режимі.

Запорізька область

Триває 40-денний карантин в с. Річне Запорізького району, встановлений у зв’язку з виявленням ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС) у приватних господарствах.

Зареєстровано та ліквідовано 263 пожежі на площі 128,98 га (горіла суха трава, очерет, сміття, чагарник, покинуті сади, листвяна та хвойна підстилка лісу), в т.ч.: 1,3 га на території Крітоярівського та 0,04 га на території Хортицького лісництв ДП "Запорізьке лісомисливське господарство"; 3,1 га на території Токмацького та 0,4 га на території Бердянського лісництв ДП "Бердянське лісове господарство"; 8,7 га на території Василівського лісництва ДП "Пологівське лісомисливське господарство"; 0,04 га на території о. Хортиця.

Київська область

Зареєстровано та ліквідовано 43 пожежі трав’яного настилу на загальній площі 32,068 га, 3 пожежі торфу на загальній площі 0,075 га, 1 лісову пожежу на загальній площі 0,2 га. Всі пожежі повністю ліквідовано.

З 29.08.2018 оголошено 40-денний карантин в приватних господарствах на території м. Тетіїв та с. Аркадівка Згурівського району, у зв’язку з виявленим ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС).

Миколаївська область

З 29.08.2018 оголошено 40-денний карантин у приватних господарствах на території с. Покровське Врадіївського району, у зв’язку з виявленим ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС).

Одеська область

Триває 40-денний карантин в с. Каракут Болградського району, встановлений у зв’язку з виявленням ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС) на свинофермі ТОВ «Агропрайм Холдінг».

Полтавська область

З 20.08.2018 оголошено 40-денний карантин на свинофермах СФГ«Перлина» в с.Карпилівка Лубенського району та СТОВ «Промінь» в с. Деревки Котелевського району, встановлений у зв’язку з виявленням ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС).

Визначені зони захисту та нагляду, затверджено план заходів щодо недопущення поширення та ліквідації наслідків. Розпочато протиепізоотичні заходи. Екологічні наслідки відсутні.

Харківська область

01 вересня на території Жовтневого лісництва ДП «Вовчанський лісгосп» (квартал 8,9) відбулось займання низового та верхового лісу на загальній площі 13,3 га. Пожежу повністю ліквідовано.

Інспекцією надіслано відповідні листи до Вовчанського РВ ГУ ДСНС у Харківській області, Гатищенському сільському голові та керівнику ДП «Вовчанський лісгосп» стосовно надання інформації про причини виникнення пожежі та вжитих заходах.

Херсонська область

Триває 40-денний карантин в приватних господарства на територіях с. Приморське Скадовського району, м. Олешки та с. Солонці Праві Олешківського району, у зв’язку з виявленим ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС). Встановлено дезінфекційні бар’єри.

Чернігівська область

Зареєстровано та ліквідовано 15 випадків загорання сухої трави на площі 24,47 га по причині необережного поводження з вогнем невстановленими особами.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group