Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

На виконання вимог Угоди між Урядом України та Урядом Угорської Республіки з питання водного господарства на прикордонних водах, «Порядку проведення на українсько-угорських прикордонних водах відборів проб, аналізу, оцінки якості води та заходи, що вживаються при надзвичайних забрудненнях» та плану роботи українсько-угорської робочої групи експертів по охороні якості вод на період ІІ квартал 2018 р. – І квартал 2019 р. 29-30 серпня 2018 року Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області взято участь у зустрічі експертів Робочої групи з охорони якості вод.

З української сторони у заході взяли участь заступник начальника Інспекції Оксана Фенцик, спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції, з угорської сторони - керівник угорської частини Робочої групи з охорони якості вод Йожефа Вереш, секретар з питань прикордонних вод Атілла Варга, спеціалісти лабораторії Департаменту охорони здоров’я Урядової адміністрації області Гайду-Бігар.

Під час робочої зустрічі проведено спільні відбори проб в прикордонних контрольних створах р. Тиса: Тисауйлок(Вилок)/Тисабеч і Чоп/Загонь, відібрано проби поверхневої води з р.Тиса у контрольному створі Чоп/Загонь (транспортний міст) з метою проведення зовнішньо-лабораторного контролю якості вимірювань, отримано синтетичні проби для проведення вимірювань.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group