Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

З 23 по 31 серпня 2018 року територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 590 перевірок на 255 об’єктах державного нагляду (контролю), складено 569 протоколів про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 116 тис. гривень. До Державного бюджету стягнуто 102 тис. гривень.

За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 9 млн 373 тис. гривень. Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 4 млн 722 тис. гривень. Стягнуто претензій та позовів на суму 692 тис. гривень. 

 

Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання:

Львівська область

Інспекцією у Львівській області проведено розрахунок збитків на суму 4 млн 767 тис. грн. за забруднення ґрунту в місцях несанкціонованого складування ТПВ в м. Сколе Сколівського району невстановленими особами. Матеріали скеровано до Прокуратури Львівської області, Сколівського ВП Стрийського ВП ГУНП у Львівській області.

Кіровоградська область

Інспекцією у Кіровоградській області проведено розрахунок збитків та КП «Гайворонський комунальник» пред’явлено претензію для добровільного відшкодування збитків на суму 2 млн 77 тис. грн за самовільний забір води зі свердловини без спеціального дозволу на користування надрами.

Одеська область

Інспекцією в Одеській області проведено розрахунок збитків та ТОВ «Мостобудівельний загін № 112» пред’явлено претензію для добровільного відшкодування збитків на суму 562 тис. грн. за забруднення будівельними відходами земельної ділянки на 52-му км траси Одеса-Рені.

Найбільш резонансні події за тиждень:

Київська область

Зареєстровано 40 пожеж трав’яного настилу на загальній площі 17,39 га, 2 пожежі торфу на загальній площі 0,33 га, 2 лісових пожежі на загальній площі 0,01 га та 1 пожежу на сміттєзвалищі на загальній площі 0,003 га. Всі пожежі ліквідовано.

Миколаївська область

З 29.08.2018 оголошено 40-денний карантин в приватних господарствах на території с. Покровське Врадіївського району, у зв’язку з виявленим ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС).

Одеська область

Триває 40-денний карантин в с. Каракут Болградського району, встановлений у зв’язку з виявленням ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС) на свинофермі ТОВ «Агропрайм Холдінг».

Полтавська область

З 20.08.2018 оголошено 40-денний карантин на свинофермах СФГ«Перлина» в с.Карпилівка Лубенського району та СТОВ «Промінь» в с. Деревки Котелевського району, встановлений у зв’язку з виявленням ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС). Визначені зони захисту та нагляду, затверджено план заходів щодо недопущення поширення та ліквідації наслідків. Розпочато протиепізоотичні заходи.

Харківська область

Зареєстровано випадок загорання лісосмуги та несанкціонованого сміттєзвалища на загальній площі 1,5 га за межами м. Балаклія. Встановлюються збитки. Дане питання знаходиться на контролі Інспекції у Харківській області. Пожежу ліквідовано.

Херсонська область

Триває 40-денний карантин в приватних господарства на територіях с. Приморське Скадовського району, м. Олешки та с. Солонці Праві Олешківського району, у зв’язку з виявленим ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС). Встановлено дезінфекційні бар’єри.

Чернігівська область

Зареєстровано 17 випадків загорання сухої трави на площі 23,6 га. Всі пожежі ліквідовано.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group