Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Акція проходитиме в Київ, у Міжнародний день попередження експлуатації  навколишнього  середовища  під час війни і військових конфліктів в Україні   в  сквері Патріаршого собору Воскресіння  Христового.

Мета акції –  привернення уваги українців до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни,  до непоправної шкоди,  завданої  довкіллю України, екологічних проблем,  підвищення рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму. Це акція заклику до збереження природи, рідної української  землі та  країни.

У висадці алеї візьмуть учать: Верховний архієпископ Української Греко-Католицької церкви Блаженніший Святослав Шевчук,  Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, Прем‘єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний Фронт» Арсеній Яценюк, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, віряни.

У рамках акції  в Патріаршому соборі Воскресіння  Христового відбудеться Молебень за мир в Україні. Також біля собору буде висаджено хвойну Алею Миру.

Початок: 10.00

Місце проведення: м. Київ,Патріарший собор Воскресіння  Христового         (вул. Микільсько-Слобідська, 5)

Акретитація ЗМІ за телефоном(044) 206 31 01, (097)54 54 514.

Висадка Алеї Миру  - це унікальна можливість для кожного українця долучитися до озеленення  в різних куточках нашої країни та  порятунку природи. Акція в цей день  проходитиме по всій Україні.

Довідково: Третій рік поспіль по всій Україні проходить Всеукраїнська акція «Посади дерево миру». Акція  започаткована  у 2016 році за ініціативи  Української Греко-Католицькою Церквою і підтримана Міністерством екології та природних  ресурсів України. В такий спосіб ми  звертаємо увагу українців до катастрофічних наслідків війни на Сході країни та  до непоправної шкоди,  завданої  природним ресурсам України. За цей період у понад  сотню міст і сіл, навіть у прифронтовій зоні в  Бахмуті та Авдіївці, були висаджені тисячі хвойних і фруктових Алей Миру. До акції приєдналися національні природні парки та заповідники, місцеві органи влади, представники Української православної церкви Київського патріархату, Духовне управління мусульман України, Міністерство освіти і науки України.

 

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group